Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

Wyjątkowe promocje w Biedronce. Wielkie rabaty na kolejne zakupy, a do tego kiełbasa za 1 zł, mozzarella za darmo!

2021-07-01 4:43

Rozpoczynamy kolejny miesiąc wielkimi promocjami w Biedronce. Sieć jak zawsze ma dużo artykułów w atrakcyjnych cenach. Mięso, ryby, sery żółte i tania Pepsi. Niektóre produkty nawet dostaniemy za darmo. W lipcu powraca też akcja „Oszczędzaj połowę”, przez cały miesiąc będziemy mieli okazję dostać vouchery na kolejne zakupy

Lipiec zaczynamy nowymi promocjami w Biedronce i powrotem popularnej wśród klientów akcji „Oszczędzaj połowę”. Kupując wybrane produkty z kartą Moja Biedronka dostaniemy voucher na kolejne zakupy. Od 1 do 3 .07. voucher o wartości 7 zł mamy za zakup kawy rozpuszczanej Cafe d’Or, za olej rzepakowy Kujawski – 4 zł, oraz 50 proc. wydanej kwoty na wszystkie kapsułki do prania. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.

Tani grill

Z kartą Moja Biedronka karkówka wieprzowa jest w cenie 8,99 zł/kg. Również z kartą za kiełbasę śląską marki Morliny Duża Paczka zapłacimy 9,90 zł/kg. Już bez karty mamy dobrą promocję na mięsa mielone z indyka. Jak kupimy dwa dowolne opakowania, jedno jest w cenie 4,99 zł.

Biedronka ogłasza zmiany w całej Polsce! Ogromne promocje i produkty przecenione o połowę

Tańsze są polędwiczki z kurczaka – 6,49 zł/400 g i mięso z uda kurczaka – 5,99 zł/500 g. Możemy też kupić już gotową, przyprawioną karkówkę grillową za 13,90 zł/kg i doskonałego z rusztu świeżego pstrąga tęczowego patroszonego w cenie 1,99 zł/100 g.

Mozzarella za darmo

Do soboty 3.07., przy zakupie dwóch dowolnych opakowań jajek, trzecie dostaniemy za darmo. Od piątku do soboty 2-3.07. drugie opakowanie dowolnego łososia wędzonego w plastrach lub w kawałku kosztuje połowę mniej. Mamy też doskonałe promocje na ser żółty gouda w kawałku – 12,49 zł/kg i na ser gouda w plastrach – 14,49 zł/kg. Z kartą Moja Biedronka, jak kupimy 2 opakowania sera mozzarella, dwa kolejne dostaniemy za darmo.

Tanie owoce, lody i napoje

W promocyjnej cenie są winogrona jasne - 7,99 zł/kg, brzoskwinie paraguayo – 5,99 zł. Hitem jest cukinia, która kosztuje tylko 2,99 zł/kg. Dla zapracowanych albo leniwych klientów Biedronka ma w promocji gotowe pyszne zupy. Jak kupimy dwie dowolne, trzecia jest za darmo. Możemy też sporo zaoszczędzić na lodowych wielopakach Marletto - drugie opakowanie jest aż 70 proc. tańsze. Warto kupić 8 -pak piwa Warka. Jedna puszka 550 ml kosztuje wtedy 1,99 zł. Tylko 2,30 zł kosztuje 1 litr Pepsi, trzeba tylko kupić 4- pak napoju. Cena butelki o pojemności 1,75 l to 3,99 zł

E-Polska. Debata: Zaufanie, bezpieczeństwo, nowoczesność, czyli rozwój poprzez innowacyjne technologie
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany