Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Wielka promocja w Biedronce. Ceny niższe o połowę. Sprawdź do kiedy

2021-05-04 18:35

Klienci Biedronki polubili voucherowe promocje, bo dzięki nim mogą zyskać dużo pieniędzy na następne zakupy. Dlatego w maju Biedronka przygotowała nową akcję „Oszczędzaj połowę” dla posiadaczy karty Moja Biedronka. W każdym tygodniu pojawi się aż 6 produktów lub kategorii, przy których zakupie klienci otrzymają voucher 50 rabatu na kolejne zakupy. Akcja startuje 4 maja i potrwa do końca miesiąca. Voucher możemy zrealizować w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych

Aktywnych użytkowników karty Moja Biedronka jest już ponad 10 milionów. Od lutego do końca kwietnia br. w voucherowych promocjach sieci kupujący z tą kartą mogli zaoszczędzić aż 80 mln zł. Robienie zakupów stało się więc realną oszczędnością, a vouchery - popularną metodą na płacenie mniej za kolejne zakupy. Biedronka nie czekała na kolejną okazję do promocji i już teraz, 4 maja, wprowadza nową akcję „Oszczędzaj połowę” . Promocja dotyczy posiadaczy karty Moja Biedronka i trwa do 31 maja.

Biedronka stawia na kultowe klapki! Cena zwala z nóg

W każdym tygodniu w sklepach sieci pojawi się sześć nowych ofert z innymi produktami objętymi promocją. Od poniedziałku do środy trzy oferty oraz od czwartku do soboty trzy kolejne. W zamian za zakup określonych produktów objętych w danym dniu promocją, klienci otrzymają voucher 50 proc. równy połowie ich wartości.

Oszczędzaj połowę na wybrane produkty - 50 proc. z kartą Moja Biedronka

i

Autor: materiały prasowe

Rabat przyznawany będzie w formie vouchera do wykorzystania na zakupy. Vouchery należy zrealizować w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych, okazując przy kasie kartę Moja Biedronka i oczywiście voucher.

Vouchery mogą być wydane przy zakupach co najmniej o 1 zł wyższych niż wartość vouchera i na inne produkty niż będące w danym dniu w promocji „Oszczędzaj połowę” .

Zobacz też: Już dziś koniec lockdownu w handlu. Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy!

Na zakup wybranych produktów lub asortymentu w dniu promocji będą obowiązywały określone limity ilościowe i czasowe. Informacja o tym pojawi się na plakatach w sklepach. Na początku (we wtorek 4 maja i środę 5 maja) o połowę taniej będzie można kupić wszystkie pakowane parówki, wszystkie świeże pomidory i żele pod prysznic Dove.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze