Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

NOWE super promocje w Biedronce. Pieniądze na kolejne zakupy. Kurczak za 4 zł, lody za 1 zł, soki za DARMO! [GALERIA]

2021-05-04 3:12

Po majówce Biedronka zaprasza klientów do sklepów w całej Polsce. Po trzech dniach zamknięcia sklepów nasze zapasy spożywcze wyczerpały się i z chęcią skorzystamy z nowych promocji. A warto, Biedronka jak zawsze ma dużo artykułów w atrakcyjnych cenach. Mięso, ryby, sery żółte i wyjątkowo tanie jabłka. Niektóre produkty kupimy za grosze, a nawet dostaniemy za darmo. W maju powraca też akcja „Oszczędzaj połowę”, przez cały miesiąc będziemy mieli okazję codziennie dostać vouchery na kolejne zakupy

Zaczynamy kolejny miesiąc nowymi promocjami w Biedronce i powrotem popularnej wśród klientów akcji „Oszczędzaj połowę”. W maju kupując wybrane produkty z kartą Moja Biedronka dostaniemy voucher na kolejne zakupy. We wtorek i środę voucher w wysokości 50 proc. wydanych pieniędzy otrzymamy za zakup świeżych pomidorów i paczkowanych parówek. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania. Ale nie tylko vouchery mogą zachęcić do zakupów Biedronce. Warto skorzystać też z atrakcyjnych promocji.

Duże rabaty na mięso i ryby

Z kartą Moja Biedronka świeże uda lub podudzia z kurczaka kupimy za niecałe 4 zł, a za schab wieprzowy zapłacimy połowę mniej niż regularna cena – 8,99 zł/kg. Już bez karty mamy dobrą promocję na mięso mielone z łopatki wieprzowej Mega Paka o wadze 800 g – 8,99 zł. Tańsze są też niektóre wędliny, polędwica sopocka w plastrach w cenie 3,49 zł/140 g, boczek wędzony w plastrach -1,39 zł/100 g czy filet pieczony z kurczaka lub indyka – 6,49 zł/250 g. Tyle zapłacimy, jak kupimy dwa opakowania tych rarytasów.

Zobacz też: Luzowanie obostrzeń. Co zostanie otwarte po weekendzie majowym?

W promocji mamy też łososia wędzonego na zimno w plastrach 150 g za 10,99 zł, cena przy zakupie dwóch opakowań czy płaty śledziowe smażone w zalewie octowej – 4,99 zł (przy zakupie dwóch słoików).

Jajko za grosze

Przy zakupie dwóch opakowań jajek z chowu na wolnym wybiegu wielkość M, 10 sztuk, jedno jajko to koszt 50 groszy. Mamy też promocje na ser żółty edamski w kawałku 250 g, jak nabędziemy 3 opakowania z kartą Moja Biedronka za jedno zapłacimy 3,25 zł, w przeliczeniu 1 kg sera kosztuje tylko 13 zł. A jak kupimy 3 serki wiejskie to jeden ma cenę 1,29 zł, przy zakupie 2 opakowań sera pleśniowego President i sera pleśniowego Blue Delikate, jeden serek kosztuje odpowiednio 2,99 zł i 2,69 zł.

Tanie jabłka i lody

W oczekiwaniu na świeże truskawki, czereśnie czy maliny możemy kupić polskie jabłka za 1,99 zł/kg. W promocyjnej cenie są winogrona jasne bezpestkowe – 9,99 zł/kg, cytryny – 4,99 zł/kg i awokado -14,90 zł/kg. Możemy też sporo zaoszczędzić na lodowych wielopakach, drugie opakowanie jest za 1 zł. Dalej trwa promocja na lody na patyku Magnum, Big Milk i Twister, co piąty jest za darmo.

Soki gratis

Z kartą Moja Biedronka wszystkie soki, smoothie i lemoniady marki Vital Fresh są w promocji 2+1 gratis. Rodzaje napojów możemy dowolnie wybierać. W tym tygodniu tańsze są również kawy Jacobs Kronung. Rozpuszczalna 200 g kosztuje 17,99 zł, a mielona 500 g – 14,99 zł. Promocja obejmuje też herbatę ekspresową Remsey, różne rodzaje. Przy zakupie dwóch opakowań 75 szt. jedno jest w cenie 4,39 zł.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze