Zadbaj o zęby. Zadziwiające efekty. Promocyjne ceny w Rossmannie [ZDJĘCIA]

2021-02-13 14:00

W ciągu ostatnich kilku lat domowe czyszczenie zębów przeszło prawdziwą rewolucję. Mamy dzisiaj pasty i płyny do płukania nowej generacji, działające zupełnie inaczej niż stosowane jeszcze niedawno. Możemy je mieć natychmiast, po zachęcających, niewygórowanych cenach, po czym z przyjemnością czyścić, walczyć z próchnicą i wybielać.

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16

W Rossmannie preparaty do pielęgnacji i wybielania zębów zajmują cały regał. Teraz na tym regale znajdziesz profesjonalne preparaty czyszczące i usuwające przebarwienia, mające znacznie obniżoną cenę. Leniwi mogą kupić niedrogą soniczną szczotkę do zębów, która wykona za nich całą robotę.

Czy w niedzielę14 lutego czynne są sklepy?

* Duża tuba pasty Meridol, zwalczającej przyczyny zapalenia dziąseł, kosztuje w Rossmannie tylko 11,99 zł. Stosowana codziennie, pasta Meridol wzmacnia dziąsła, zapobiega parodontozie i delikatnie wybiela zęby.

*Rewolucyjna pasta WhiteOne, mocno wybiela i jednocześnie wzmacnia szkliwo. Po obniżce ceny kosztuje 15,49 zł. Efekty jej stosowania są wyraźnie widoczne już po tygodniu.

*Cena absolutnego hitu, pasty Colgate dla zakochanych, „Colgate dare to love” została obniżona z 16,99 zł do 9,99 zł. Dobrze znamy pasty w paski, ale ta jest w kropki! Małe czerwone kropeczki są zatopione w różowym żelu o smaku słodkiej mięty. Na Walentynki? Jak najbardziej. Promocja, podobnie jak na pozostałe opisane preparaty, trwa do 15 lutego.

*Pasta Oral B Oczyszczanie dziąseł likwiduje bakterie wywołujące próchnicę i delikatnie wybiela zęby. Jej cena to 15,99 zł.

*Zdrowiu dziąseł i uldze w nadwrażliwości zębów służy także specjalistyczna pasta "Sensodyne Nadwrażliwość & dziąsła". Budując warstwę ochronną na wrażliwych miejscach, przynosi ulgę w nadwrażliwości zębów.

*Płyn Elmex przeciw próchnicy, kosztujący do 15 lutego tylko 14,99 zł, zawiera aminofluorek wzmacniający szkliwo i chroniący zęby przed próchnicą.

*ORAL-B Sensi UltraThin to wymienne końcówki ( w opakowaniu 4 sztuki) do elektrycznej szczoteczki ORAL-B Sensi UltraThin. Normalnie taki zestaw końcówek kosztuje 85,99 zł. W promocji ważnej do 15 lutego zapłacimy za niego o 17 zł mniej. Sensi UltraThin usuwa do 100 proc. więcej płytki bakteryjnej i zmniejsza zapalenie dziąseł o 100 proc. w porównaniu ze szczoteczką manualną.

*Idealna dla dzieci jest szczoteczka „Elmex bardzo miękka”, która kosztuje w promocji tylko 13,79 zł. Usuwa płytkę bakteryjną i przebarwienia, a dodatku wspiera profilaktykę przeciwko próchnicy. Zastosowano w niej ultra gęste i miękkie włókna o wysokim zagęszczeniu i średnicy 0.1 mm - dla delikatnego i efektywnego czyszczenia zębów przez dzieci. Szczoteczka jest też wygięta w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić szczotkowanie.

Najnowsze