Galeria handlowa

i

Autor: Pixabay Członek RPP przewiduje kolejne podwyżki stóp procentowych

Niedziele handlowe

Zakazu handlu. Czy w niedzielę [2.10.2022] przypada niedziela handlowa?

2022-10-01 6:10

Niedziele handlowe 2022. Przed nami jeszcze tylko dwie niedziele handlowe w 2022 roku. Czy w niedzielę 2 października 2022 czynne są takie sklepy jak Lidl. Biedronka, Kaufland, Rossmann i wszystkie sklepy i punkty usługowe w galeriach i pasażach handlowych? Czy niedziela 2 października 2022 roku jest właśnie jedną z tych dwóch niedziel wolnych od zakazu handlu w niedzielę? Zobacz, gdzie zrobisz zakupy w najbliższą niedzielę.

Niedziele handlowe 2022

Czy niedziela 2 października 2022 roku jest niedzielą handlową? W całym 2022 roku ustawowo zarządzono w Polsce tylko 7 niedziel handlowych i zdecydowana większość z nich już za nami. Czy niedziela [2.10.2022] będzie niedzielą handlową? Czy w tę niedzielę zrobimy zakupy w takich sklepach jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Dino, Netto, Carrefour? Czy w niedzielę 2 października 2022 roku czynne są galerie handlowe i wszystkie zlokalizowane w nich sklepy, kina, kręgielnie? Niestety, według harmonogramu niedziel handlowych na niedzielne zakupy przyjdzie nam jeszcze bardzo długo czekać.

Zgodnie z ustawowym kalendarzem w niedzielę 2 października 2022 zamknięte będą takie sklepy jak Lidl, Biedronka czy Dino. Najbliższa niedziela handlowa przypada dopiero w grudniu. W 2022 roku będą jeszcze raptem dwie niedziele handlowe i obydwie przypadną w grudniu, w okresie przedświątecznym. Także do niedzieli handlowej w 2022 roku przyjdzie nam jeszcze długo czekać.

Warto też przypomnieć, że dodatkowo zakupów nie będzie można zrobić w niektóre święta. W 2022 święta bez handlu to jeszcze: 1 listopada (wtorek) – Wszystkich Świętych i 11 listopada (piątek) – Narodowe Święto Niepodległości.

Sonda
Czy zakaz handlu w niedziele powinien zostać zniesiony?
Forum w Karpaczu 2022: Marlena Maląg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze