Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Zarobki w Biedronce w 2021 roku. Tyle zarobisz na kasie, magazynie i na stanowisku kierownika sklepu

2021-05-24 14:50

Zarobki w Biedronce w 2021 roku są jeszcze wyższe. Na pensje pracowników dyskontu ma wpływ rodzaj stanowiska i staż pracy. Najpopularniejszy sklep spożywczy w Polsce z roku na rok zatrudnia coraz więcej osób. Sprawdzamy, ile płacą w Biedronce.

Zarobki w popularnych dyskontach z roku na rok są coraz wyższe. Zdecydowana większość pracowników znanych sieci wykonuje swoje obowiązki na podstawie umowy o pracę. Do wynagrodzenia dochodzą też premie za osiągane wyniki. Co więcej, zatrudnieni w sklepach sieci Biedronka w styczniu 2021 roku otrzymali podwyżki pensji. Ile zarabia kierownik sklepu a ile pracownik magazynu w Biedronce? Sprawdź szczegóły.

ZOBACZ: Loteria dla zaszczepionych przeciw Covid-19. Milion złotych do wygrania!

Zarobki w Biedronce w 2021 roku

Płace w popularnej sieciówce zależą od stanowiska, stażu pracy i wielkości miejscowości. Pracownicy Biedronki na stanowisku kasjera - sprzedawcy, którzy zostali zatrudnieni w styczniu 2021 roku, mogą zarobić od 3250 do 3600 zł brutto. Pracownicy dyskontu z minimum trzyletnim stażem mogą liczyć na wynagrodzenie 3,4-3,8 tys. brutto. Jak wygląda kwestia zarobków w Biedronce na innych stanowiskach? Na lepsze wynagrodzenie może liczyć zastępca kierownika sklepu. Od stycznia 2021 roku osoby początkujące na tym stanowisku mogą zarobić od 3750 zł do 4400 zł brutto miesięcznie. Obejmuje ono płacę zasadniczą. Co więcej, zastępca kierownika sklepu może otrzymać miesięczną premię uznaniową, której wysokość zależy od poziomu realizacji budżetu i procedur operacyjnych sklepu. Na jaką pensję liczyć mogą sami kierownicy sklepu? Od stycznia 2021 roku osoby na tym stanowisku otrzymają od 4900 zł do 5500 zł brutto miesięcznie. Wynagrodzenie obejmuje płacę zasadniczą, a dodatkowo kierownik sklepu może otrzymać miesięczną premię uznaniową, której wysokość zależy od poziomu realizacji budżetu i procedur operacyjnych sklepu. A na jaką pensję może liczyć magazynier? W centrum dystrybucyjnym wynagrodzenie na tym stanowisku waha się w granicach 3600 zł – 3900 zł brutto miesięcznie na początek. Obejmuje ono: płacę zasadniczą, nagrodę za obecność. Dodatkowo wartość bazowa premii uznaniowej dla magazyniera kompletacji wynosi 1200 zł brutto. Maksymalna wartość premii na tym stanowisku wynosi 2220 zł brutto.

Warto zaznaczyć, że pracownicy Biedronki mogą liczyć dodatkowo na bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, obejmujący 20 programów, np. zasilenia kart przedpłaconych, paczki na święta, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych, kolonie, turnusy rehabilitacyjne i obozy językowe czy nagrody roczne w wysokości 2300 zł brutto. Biedronka gwarantuje także wypłatę dodatków za wszystkie przepracowane nadgodziny, godziny nocne oraz dodatek za pranie odzieży roboczej.

SPRAWDŹ: Dzień Matki - mega promocje w Lidlu! Słodycze i kwiaty w super niskich cenach [GALERIA]

Najnowsze