samobójstwo

i

Autor: Pixabay

Znany polski restaurator powiesił się. Wszystko przez lockdown

2020-12-17 12:26

Lockdown w Polsce i koronawirus zbierają swoje żniwo nie tylko bezpośrednio przez chorobę. Wiele osób nie wytrzymuje, zdrowotnie i finansowo, kwarantanny. Padają biznesy, ludzie pozostają bez pracy. Niektórzy decydują się na ten ostatni, desperacki krok. Tak właśnie stało się w przypadku znanego restauratora z Wrześni. Lockdown dobił jego ukochaną restaurację, on targnął się na własne życie.

Koronawirus zabija. Jednak nie tylko jako choroba. Zabija też poprzez lockdown. Ludzie pozostają bez pracy, firm, bez dochodu i środków do życia. W końcu łamią się psychicznie i... chcą to skończyć, raz na zawsze.

Tak miało się stać w przypadku Jarosława Gasika, znanego restauratora i biznesmena z Wrześni. Jak poinformowało "Radio Września" 56-letni przedsiębiorca odebrał sobie życie. Z komentarzy w sieci wynika, że do tak dramatycznej decyzji Gasika pchnęła sytuacja z koronawirusem i lockdownem, która zrujnowała jego ukochany biznes. Szef kuchni Andrzej Szylar napisał wprost - Restaurator powiesił się w swoim lokalu. Jak się jednak okazuje, Gasik odebrał sobie życie we własnym domu.

Znamy majątek Doroty Wellman. Zapisała go w testamencie. Zobacz kto co dostanie

Jarosław Gasik swoją restaurację Margeritta prowadził wraz z żoną. Jednak Gasik był przede wszystkim znany z zakupu zrujnowanego pałacu Mycielskich na Opieszynie, który wyremontował i właśnie tam otworzył lokal gastronomiczny na początku 2020 roku. Jego daniami miał się zachwycać sam Robert Makłowicz. Dawniej zaś restaurator był... muzykiem. W latach 80. Gasik grał w zespole "Milord" występując m.in. na festiwalu w Opolu. W 2012 grupa została reaktywowana.

Nowy biznes Magdy Gessler. Ależ ona zarabia!

Restauracje wciąż zamknięte. Padła data, kiedy mogą zostać otwarte

Sonda
Czy twoim zdaniem lockdown faktycznie chroni nas przed rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa?
Screenshot

i

Autor: twitter.com/andrzej_szylar twitter.com/andrzej_szylar
Sedno Sprawy - Marek Sawicki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze