Nowy biznes Magdy Gessler. Ależ ona zarabia!

2020-12-04 17:49 -ag
Biznesy Magdy Gessler
Autor: Paweł Nowak/Super Express Biznesy Magdy Gessler

Magda Gessler uruchomiła swój kolejny biznes. Tym razem znana restauratorka ruszyła z biznesem w internecie. Otworzyła sklep internetowy z tradycyjnymi i delikatesowymi specjałami. Ale wiadomo, że Magda Gessler to przede wszystkim właścicielka restauracji i kawiarni. Do niej należy m.in. „U Fukiera” i „Słodki Słony” w Warszawie.

Magda Gessler od lat jest gwiazdą telewizji. Zrobiła furorę poprzez program "Kuchenne rewolucje”, w którym ratuje bankrutujące knajpy w Polsce. Daje zagubionym przedsiębiorcom pomysł na wyjście z trudnej sytuacji finansowej i biznesowej. Ekipa odnawia ich restauracje, a Magda Gessler tworzy nowe menu i gotuje popisową kolację. Reszta już w rękach bohaterów każdego odcinka. Ale nie bez kozery komercyjna stacja do prowadzenia tego programu zaangażowała właśnie Magdę Gessler. Magda Gessler już wcześniej była znaną restauratorką. Z czasem tylko sygnowała swoim nazwiskiem wiele znanych miejsc na gastronomicznej mapie. Ale jej oczkiem w głowie jest restauracja „U Fukiera” zlokalizowana na Starym Mieście w Warszawie. Restauracja należy do spółki Leon (tu według KRS Magda Gessler zasiada w jej zarządzie i jest wspólnikiem). Magda Gessler w wielu wywiadach sama przyznawała, że „U Fukiera” czuje się jak w domu i dba tam o wszystko.

Ale Magda Gessler ma też kawiarnię „Słodki Słony”, która mieści się w Warszawie. Kawiarnia słynie z wyjątkowych słodkości i przekąsek, ale w dość wysokich cenach. Gessler ma też firmę produkującą lody Ice Queen Magda Gessler. Oferuje ona formaty lodziarni na zasadzie franczyzy.

Magda Gessler ma smykałkę do interesów, co do tego nikt nie ma wątpliwości. W dobie pandemii, kiedy to biznesy restauracyjne po prostu nie idą tak jak dotychczas, Magda Gessler przenosi się z biznesami do sieci. W internecie otworzyła delikatesy, w których można kupić rozmaite przysmaki (patrz powyżej GALERIA).

Jak bardzo wszystko zdrożeje Nowy podatek w 2021 l POLAND GO!
Najnowsze