Patrycja Kotecka

i

Autor: Archiwum prywatne, Marcin Gadomski/SUPER EXPRES Patrycja Kotecka

Patrycja Kotecka

Żona Ziobry odeszła z zarządu LINK4. Wiemy, jakie ma plany!

2023-02-20 15:17

Patrycja Kotecka, prywatnie żona Zbigniewa Ziobry ministra sprawiedliwości, z dniem 31 grudnia 2022 r., złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu LINK4 TU. O zmianie nie informowało samo Link4. To spółka córka ubezpieczeniowego giganta PZU, będącego pod kontrolą Skarbu Państwa. Kotecka do firmy ubezpieczeniowej Link4 trafiła w marcu 2016 r. na stanowisko dyrektora marketingu i sprzedaży on-line, w marcu 2020 r. weszła do zarządu spółki- informuje Business Insider.

Kotecka stawia na naukę i doktorat

Portal informuje, że odejście Patrycji Koteckiej z zarządu firmy ubezpieczeniowej Link4 jest dużym zaskoczeniem. Szczególnie że jej nazwisko zostało wykreślone z Krajowego Rejestru Sądowego dwa tygodnie temu. Do tej pory zaś żadne informacje na ten temat nie trafiły do przestrzeni publicznej.

-Formalnie z KRS Patrycja Kotecka została wykreślona 6 lutego tego roku, co oznacza, że sam wniosek musiał trafić do sądu przynajmniej kilka tygodni wcześniej. Potwierdza to znajdujący się w aktach spółki dokument-czytamy na portalu.

Choć Koteckiej nie ma już w zarządzie, to ma pozostać w firmie jako dyrektorka marketingu. Sama Kotecka poinformowała, że zamierza poświęcić więcej czasu pracy naukowej, a przede wszystkim dokończyć doktorat.

Sonda
Kto jest lepszym politykiem: Ziobro czy Kaczyński?
Pieniądze to nie wszystko Antoni Kolek
Najnowsze