Zrobił karierę w Shellu, teraz będzie prezesem Coca-Coli w Polsce

2018-04-06 11:00

Coca-Cola HBC Polska od 1 maja będzie miała nowego prezesa. Zostanie nim Jaak Mikkel, który jest związany z Grupą Coca-Cola HBC od 2008 roku. Wcześniej Mikkel pracował przez 10 lat w spółkach należących do Grupy Shell oraz w Philip Morris International.

Jaak Mikkel 1 maja zostanie nowym prezesem spółki Coca-Cola HBC Polska. Obejmie posady dyrektora generalnego i prezesa po Nikosie Kalaitzidakisie, który zajmował dotychczas oba stanowiska. Kalaitzidakis będzie pełnił funkcję dyrektora Regionu 3 w Grupie Coca-Cola HBC, w skład którego wchodzą: Rumunia, Bułgaria, Grecja, Cypr, Irlandia, Serbia, Czarnogóra, Kosowo, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Macedonia oraz Słowenia.

Zobacz: Coca-Cola Cherry znika z rynku. Sprawdź dlaczego

Coca-Cola HBC Polska jest rozlewcą produktów The Coca-Cola Company w Polsce. Spółka córka Coca-Cola Hellenic Bottling Company AG odpowiada za rozlewanie, sprzedaż i dystrybucję bezalkoholowych napojów gazowanych (Coca-Cola, Coca-Cola Zero Sugar, Sprite, Fanta na licencji The Coca-Cola Company) oraz napojów niegazowanych (wody, soki, nektary, herbaty mrożone oraz napoje energetyzujące). Zakłady produkcyjne spółki zlokalizowane są: w Radzyminie, Tyliczu i Staniątkach, jej główna siedziba znajduje się w Warszawie.

Polecamy: Martwa mysz w butelce Coca-Coli to fake news!

Oprac. na podst. linkedin.com, pl.coca-colahellenic.com

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze