SuperBiz nowoczesne technologie Pobierz aplikację i płać taniej za paliwo! Pierwszy taki projekt w Europie

Pobierz aplikację i płać taniej za paliwo! Pierwszy taki projekt w Europie

18.05.2017, godz. 12:11
smartfon
foto: Super Express TV

Polak potrafi – głosi znane powiedzenie. Przy wielu okazjach przekonujemy się o tym, jak wiele w nim prawdy. Tak jest choćby w przypadku programu na smartfony, który w sklepach z aplikacjami znajdziemy pod nazwą Tankuj24. Umożliwia on zakup paliwa w atrakcyjnej cenie.

Aplikacja została zaprezentowana w Warszawie podczas tagów odbywających się w hali Expo. Jej twórcy ze spółki UNIMOT zapewniają, że dzięki niej kierowcy będą mogli zaoszczędzić na paliwie. Aplikacja jest już dostępna w sklepach z aplikacjami w telefonach z system Android i iOS. Jak działa ten program? Po jego bezpłatnym pobraniu na telefon, wybieramy z listy stacji współpracujących z UNIMOTEM tę, która oferują najkorzystniejszą cenę za paliwo. Następnie rezerwujemy jego określoną ilość i płacimy za pośrednictwem aplikacji. Potem musimy podjechać na stację w ciągu doby od dokonania zakupu, zatankować i to wszystko!

ZOBACZ TEŻ: Zła wiadomość dla właścicieli stacji benzynowych

Jak chwalą się twórcy aplikacji, to pierwszy tego typu projekt w Europie i jeden z niewielu na świecie. Choć aplikacja już działa, kierowcy, którzy ją pobrali, skarżą się w komentarzach, że liczba dostępnych stacji jest niewielka. Przedstawiciele UNIMOTU zapewniają jednak, że do końca roku dostępne będą stacje w kluczowych regionach Polski. Firma już zapowiada, że stworzy anglojęzyczną wersję programu, tak, aby mogli z niego korzystać kierowcy w całej Europie.

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: