SuperBiz nowoczesne technologie Rewolucja w Poczcie Polskiej. Placówki z darmowym internetem WiFi

Rewolucja w Poczcie Polskiej. Placówki z darmowym internetem WiFi

28.06.2016, godz. 15:22
Poczta Polska i NEO24.PL
Poczta Polska i NEO24.PL foto: SE/EAST NEWS

Aż do 850 placówek Poczty Polskiej zawita XXI wiek. Spółka uruchomi darmowy i nieograniczony czasowo dostęp do internetu WiFi. Na liście placówek z darmowym internetem są przede wszystkim oddziały Poczty dedykowane obsłudze pielgrzymów uczestniczących w Światowych Dnia Młodzieży.

Poczta Polska uruchomia darmowy dostęp do sieci internet w ponad 850 placówkach zlokalizowanych poza dużymi aglomeracjami. Spółka chce w ten sposób pomóc w cyfryzacji społeczeństwa, zwłaszcza w tych miejscach, w których dostęp do sieci jest mocno ograniczony technicznie lub ekonomicznie - podaje prnews.pl.

Zobacz również: Piękne kobiety i śmigłowce. PZL Świdnik obchodzi 65. urodziny [ZDJĘCIA]

Aby połączyć się z bezpłatnym internetem, trzeba będzie wybrać punkt dostępu WiFi o nazwie "Poczta Polska", bez konieczności wpisywania dodatkowych haseł. Klienci korzystający w ten sposób  z sieci, będą także proszeni o wyrażenie zgody na wyświetlanie reklam.

W drugim etapie przedsięwzięcia spółka chce udostępnić darmową transmisję sygnału poprzez WiFi we wszystkich placówkach pocztowych, włączając co kwartał do systemu 500 lokalizacji.

 

Źródło: prnews.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: