SuperBiz wiadomości Najtańszy laptop na rynku. W sprzedaży w Biedronce od 14. sierpnia

Najtańszy laptop na rynku. W sprzedaży w Biedronce od 14. sierpnia

12.08.2017, godz. 14:34
Sklep Biedronka
foto: Materiały prasowe

W ofercie „Hello Szkoło!" w sieci sklepów Biedronka dostępny będzie w sprzedaży prawdopodobnie najtańszy laptop na rynku. Ma kosztować tylko 399 złotych. Będzie można go kupić od 14. sierpnia do 27. sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Laptop Kiano Slim Note 10.1 Mini trafi do sprzedaży od najbliższego poniedziałku (14. sierpnia). Reklamowany jest jako smukły, lekki (waży niecały kilogram) i poręczny. Oprócz niskiej ceny charakteryzuje się małym rozmiarem – jego ekran ma tylko 10.1 cala. Posiada czytnik kart MicroSD do 64 GB, mini HDMI, 2 porty USB 2.0 oraz Mini Jack. Ma możliwość połączenia się z WiFi oraz Bluetooth 4.0. Działa w systemie Windows 10. Zaletą, jak na tak atrakcyjną cenę jest ergonomiczna klawiatura oraz bateria litowo-jonowa o mocy 6000 mAh, która wystarczy na kilka godzin pracy. Posiada także wersję próbną programu Miscrosoft Office na 30 dni.

Zobacz także: Nie chcesz żałować zmiany pracy? Koniecznie zadaj te pytania

laptop Biedronka


Propozycja poręcznego i lekkiego laptopa ma być skierowana przede wszystkim do rodziców i dzieci – zapewne w związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Nie ma wątpliwości, że nie jest to maszyna do skomplikowanych operacji, ale do podstawowych czynności i nauki. Można jednak pomyśleć nad zakupem tego sprzętu w formie pierwszego laptopa dla pociechy.

 

Sprawdź również: Polak musi oszczędzać na wakacje przez pół roku

Polecamy: Eurostat. Młodzi Europejczycy. „Ani nie pracują, ani się nie uczą”

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: