Piotr Graban

i

Autor: Paweł Jaskółka/Super Express

Trener na diecie

90-dniowa metamorfoza trenera Projektu Warszawa Piotra Grabana

2024-04-04 2:54

W ramach akcji "Trener na diecie", Piotr Graban, trener drużyny siatkarskiej Projekt Warszawa, rozpoczął współpracę z Cateringiem Pomelo, aby przekształcić swoją sylwetkę i styl życia w ciągu zaledwie trzech miesięcy. Graban wyznaczył sobie ambitny cel: zrzucenie 9 kilogramów, co oznacza 3 kilogramy miesięcznie.

Trener Projektu Warszawa z własnym "projektem" dietetycznym

Zmierza do tego celu, mówiąc: „Najważniejsze w podjęciu decyzji było to, że źle się czułem z nadwyżką kilogramów [...] Nie byłem tak uśmiechnięty, pełen energii i źle się po prostu czułem ze swoim ciałem, więc chcę coś z tym zrobić”.

Od ponad pół roku Graban nie był na diecie, a jego problemem było zbyt częste sięganie po szybkie przekąski. Teraz, pod okiem dietetyka i przy codziennym wsparciu cateringu dietetycznego, trener dąży do przełomu w swoich nawykach żywieniowych, mając nadzieję na znaczącą poprawę sylwetki.

Projekt "Trener na diecie" podkreśla jak ważne jest niezapominanie o sobie i swoich potrzebach, nawet przy intensywnym zaangażowaniu zawodowym. Nieregularny tryb życia i wymagająca praca często prowadzą do zaniedbywania własnego zdrowia. Trener dzieląc się swoimi dążeniami w mediach społecznościowych, inspiruje innych do podjęcia podobnych wyzwań.

Postępy w metamorfozie Grabana można śledzić w mediach społecznościowych Projektu Warszawa, Cateringu Pomelo oraz na jego prywatnym koncie.

Pieniądze to nie wszystko Marcin Wojewódka

QUIZ PRL. Czy poradziłbyś sobie w PRLu?

Pytanie 1 z 15
Z wyjazdu na saksy przywiozłeś dolary. Gdzie ją wymienisz?
QUIZ PRL. Czy poradziłbyś sobie w Polsce Ludowej. Kombinuj, a zdobędziesz komplet punktów
Najnowsze