Banku Zachodniego WBK

i

Autor: Shutterstock Banku Zachodniego WBK

Bank Zachodni WBK zmienia nazwę na Santander Bank. Co to oznacza dla klientów?

2018-09-07 14:16

Bank Zachodni WBK zmienia nazwę! To koniec popularnego banku z zielonym logo. Bank Zachodni WBK, który od 2011 roku był częścią międzynarodowej Grupy Santander, teraz będzie działał pod tą marką. Jak zmiany wpłyną na klientów w Polsce, którzy należeli do BZ WBK - trzeciego największego banku nad Wisłą? 

To już oficjalne. Bank Zachodni WBK przestaje istnieć w dotychczasowej formie i zmienia nazwę na Santander Bank Polska. Poza samą zmianą nazwy instytucji finansowej, zmianie ulegnie kolorystyka banku - z zielonej na czerwoną, oraz adres banku. Santander tym samym przenosi swoją placówkę z Wrocławia do Warszawy - na al. Jana Pawła II 17.

- Zarząd banku informuje, że otrzymał informację o zarejestrowaniu w dniu 7 września 2018 r. przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zmian Statutu Banku, przyjętych przez zwyczajne walne zgromadzenie banku z dnia 16 maja 2018 r. - czytamy w komunikacie.

Zmiana dla klientów BZ WBK
W ten weekend (8-9.09) zaplanowana jest zmiana wizualizacji oddziałów oraz usług bankowości internetowej i mobilnej. Placówki bankowe, serwisy informacyjne i transakcyjne oraz aplikacje mobilne zyskają nową kolorystykę, wygląd oraz bardziej intuicyjną nawigację i użyteczność, która ma być wygodniejsza i prostsza dla klientów.

- Dziś (tj. od piątku, 7.09 - red.) od godz. 23.30 do soboty, 8.09.2018 r. do godz. 12.00 bank zapowiada przerwę aktualizacyjną, podczas której będą trwały prace dostosowujące portale do nowej kolorystyki. Strona informacyjna oraz usługi bankowości internetowej i mobilnej będą w tych godzinach niedostępne dla użytkowników. Zgodnie z planem, nowa strona internetowa santander.pl oraz usługi bankowości internetowej i mobilnej powinny być ponownie dostępne dla Klientów od jutra, tj. 8 września, od godz. 12:00. W tym czasie Klienci banku będą mogli bez przeszkód korzystać z płatności kartami oraz bankomatów/wpłatomatów. Informujemy jednak, że z uwagi na konieczność dostosowania ekranów w bankomatach do nowych wymagań, mogą występować chwilowe przerwy w pracy poszczególnych urządzeń - czytamy na stronie banku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze