Wysłał link z porno stroną - miał kłopoty

i

Autor: Pixabay/StockSnap

Aplikacja Banku Millennium zintegrowana z Huawei Mobile Services

2021-03-25 11:36

Aplikacja mobilna Banku Millennium, dostępna w AppGallery od grudnia zeszłego roku, została zintegrowana z Huawei Mobile Services. Dzięki temu użytkownicy najnowszych smartfonów i tabletów Huawei opartych o HMS mogą pobierać aplikację Banku Millennium i korzystać z oferowanych przez nią funkcjonalności, w tym z płatności mobilnych BLIK.

Smartfony Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefony z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, P smart 2021, smartfony z serii Mate 30, a także innowacyjny, składany smartfon Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Z okazji integracji aplikacji Millennium z HMS planowana jest specjalna oferta z bonusem dla nowych użytkowników aplikacji pobranej z AppGallery, będących nowymi klientami banku. Oferta wystartuje w kwietniu i będzie wsparta kampanią marketingową w kanałach obu partnerów. Szczegóły oferty zostaną przedstawione niebawem.

Aplikacja mobilna Banku Millennium zapewnia wygodny dostęp do finansów, w dowolnym miejscu i czasie. Udostępnia wiele wygodnych rozwiązań między innymi szerokie możliwości personalizacji, płatności zbliżeniowe, przelewy, płatności za bilety komunikacji miejskiej i parkingi, a także pozwala zapłacić za autostradę bez stania w kolejce i pobierania biletu. W ramach otwartej bankowości udostępnia usługę Finanse 360°, dzięki której można sprawdzić stan konta i historię transakcji na rachunku aż w dziewięciu innych bankach, a także potwierdzić dochód przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy poprzez logowanie do jednego z ośmiu innych banków.

Huawei MateBook D 16, pierwszy laptop marki z 16-calowym ekranem, już w sprzedaży w Polsce

Express Biedrzyckiej - Bartosz Arłukowicz: Rząd się poddał i ukląkł przed epidemią

Aplikacja wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości do zakładania lokaty, umożliwia zakup ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego pojazdu czy ubezpieczenia turystycznego z innowacyjną usługą „Pomoc w podróży”. Bankowość mobilna banku pozwala też zaktualizować dane dowodu osobistego, skorzystać wygodnie z produktów kredytowych i szybko załatwić wiele innych spraw. Jest stale rozwijana, z dbałością o najwyższej jakości doświadczenie użytkownika dzięki uważnemu słuchaniu klientów, obserwacji ich preferencji i testowaniu z nimi usług.

W AppGallery jest już ponad 1000 lokalnych aplikacji, a także 8000 aplikacji dostępnych w języku polskim. Globalnie w sklepie znajduje się już ponad 120 tysięcy aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 530 milionów aktywnych użytkowników z całego świata.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze