iTaxi

i

Autor: materiały prasowe

Aplikacja iTaxi zintegrowana z Mapami Petal. Użytkownicy smartfonów Huawei skorzystają z iTaxi

2022-05-16 3:58

Huawei wzbogaca Mapy Petal o usługi wiodącej, polskiej korporacji taksówkarskiej – iTaxi. Przejazdy oferowane przez ponad 10000 kierowców będzie można zamawiać szybciej i wygodniej - bezpośrednio z poziomu map. Umożliwi to technologia App Linking, która służy do transferu osób pomiędzy platformami.

iTaxi zintegrowane z Mapami Petal 

Rozwiązanie jest już dostępne dla wszystkich użytkowników smartfonów Huawei. W celu skorzystania z usług iTaxi należy otworzyć na swoim telefonie Mapy Petal i wpisać swój adres docelowy. Kolejnym krokiem jest zamówienie przejazdu w sekcji „Taxi” poprzez wybranie ikonki iTaxi. Następnie użytkownik zostanie przekierowany do aplikacji przewoźnika (lub do strony umożliwiającej jej pobranie). Dzięki wprowadzonemu rozwiązaniu, klienci Huawei z całej Polski będą mogli szybciej i wygodniej zamówić taksówkę.

- Integracja aplikacji iTaxi z Mapami Petal przebiegła bardzo szybko i sprawnie. W zaledwie 3 miesiące doszliśmy od pomysłu do wdrożenia. Dzięki tej współpracy użytkownicy Map Petal mają możliwość wyboru naszej taksówki jako środka transportu dla wyszukanej przez siebie trasy. Chcieliśmy, aby rozwiązanie było jak najprostsze z punktu widzenia użytkownika, dlatego skupiliśmy się na zminimalizowaniu liczby kliknięć potrzebnych do złożenia zamówienia w naszym systemie. Przy tak postawionym celu wybór technologii był oczywisty: do połączenia obu aplikacji zastosowaliśmy metodę App Linking (czyli głębokie linkowanie), która stanowi duże ułatwienie dla użytkownika. W momencie zamawiania taksówki klient jest przekierowywany do naszej aplikacji z już uzupełnionymi danymi adresowymi. Teraz wystarczy tylko wybrać interesującą nas klasę pojazdu i czekać na kierowcę - mówi Gaweł Boguta, CTO iTaxi.pl S.A.

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

iTaxi dostępna dla użytkowników smartfonów Huawei

iTaxi jest jednym z największych polskich przewoźników, oferując swoje usługi w ponad 100 miejscowościach, w tym w 12 największych polskich miastach. Firma posiada ponad 10000 taksówek, które dostępne są dla klientów prywatnych i biznesowych. Integracja usług iTaxi z Mapami Petal jest rozwinięciem dotychczasowej współpracy dwóch firm, dzięki której Aplikację Pasażera iTaxi można monitorować chociażby na zegarkach z serii Huawei Watch 3.

Sonda
Korzystasz z taksówek na aplikację?

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei, opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze