Garmin vívomove Trend

i

Autor: Materiały prasowe Garmin vívomove Trend

Dexcom Connect IQ

Cenne dane dla cukrzyków na ekranach smartwatchy i komputerów rowerowych Garmin

2023-05-02 6:39

Od teraz aplikacje Dexcom Connect IQ, pomogą użytkownikom z cukrzycą typu 1 i 2 jeszcze wygodniej sprawdzać wyniki pomiaru glikemii z systemu stałego monitorowania Dexcom CGM1. Po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji, użytkownicy kopmpatybilnych smartwatchy oraz komputerów rowerowych Garmin2 mogą podejrzeć aktualny pomiar glukozy oraz tendencję jego zmiany na ekranie danych zegarka – także w trakcie treningu. Aplikacja jest już dostępna w sklepie Connect IQ™.

Aplikacja Dexcom Connect IQ została stworzona aby maksymalnie ułatwić kontrolę glikemii osobom z cukrzycą – w dowolnym momencie dnia.

Podczas dnia

Widget na smartwatche Dexcom Connect IQ3 umożliwia sprawdzenie wyniku pomiaru glikemii jednym rzutem oka na zegarek. Dzięki temu można kontrolować cukry bez sprawdzania wyniku na telefonie4, a dodatkowo aplikacja pokaże historię zmian poziomu cukru z ostatnich 3 godzin i wskaże przewidywane tendencje.

Podczas aktywności

Pole danych Dexcom Connect IQ3 to wygodny sposób aby sprawdzić za jednym razem nie tylko poziom glukozy, ale też statystyki treningowe. Dzięki temu nie tylko nie trzeba sięgać po telefon w trakcie aktywności, ale też można łatwiej skupić się na treningu4,5. Kompatybilne z polem danych smartwatche i komputery rowerowe Edge® wyświetlają również 3-godzinną historię pomiarów i tendencję zmian glikemii. Zobacz więcej o aplikacjach Dexcom Connect IQ

Connect IQ to platforma z aplikacjami na smartwatche, komputery rowerowe I podrzęczne urządzenia outdoorowe matki Garmin. Korzystając z Connect IQ SDK, deweloperzy z całego świata moga umieszczać swoje programy w sklepie Connect IQ, aby udostępnić je milionom klientów marki Garmin na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o możliwości tworzenia aplikacji na produkty Garmin, odwiedź stronę dla deweloperów Connect IQ

Super Biznes - EKG 2023
Sonda
Czy korzystasz ze smartwatcha w trakcie uprawiania sportu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze