Góra klocków LEGO dla chorego w Toruniu. Kosmiczna Droga Do Gwiazd zachęca do zbiórki [AUDIO]

i

Autor: pixabay.com

Kultowe klocki Lego i ich aplikacja mobilna dołączają do sklepu Huawei AppGallery

2020-12-14 6:14

Lego dołącza do Huawei AppGallery z aplikacją LEGO®DUPLO®WORLD, popularną aplikacją dla najmłodszych, pobraną już ponad 13 milionów razy na całym świecie i wielokrotnie nagradzaną. Aplikacja dostępna jest na wszystkie smartfony i tablety Huawei, zarówno na najnowsze urządzenia oparte o HMS, jak również na starsze modele działające w oparciu o GMS.

LEGO®DUPLO®WORLD to aplikacja dedykowana dzieciom w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym, która pobudza ich wyobraźnię i kreatywność, jednocześnie ucząc. W trakcie zabawy z aplikacją, najmłodsi mogą swobodnie badać i odkrywać różne światy, odgrywać różne role oraz budować za pomocą klocków 3D LEGO®DUPLO®. Aplikacja cieszy się uznaniem rodziców na całym świecie, otrzymała szereg prestiżowych nagród. LEGO®DUPLO®WORLD została opracowana przez StoryToys, spółkę zależną Touch Press.

Aplikacja LEGO®DUPLO®WORLD jest dostępna w AppGallery w ponad dwudziestu językach, w tym w języku polskim. Można ją pobrać bezpłatnie na wszystkie smartfony i tablety Huawei, w tym na urządzenia najnowszej generacji oparte o HMS, czyli smartfony z serii Mate 40, z serii P40, z serii Y, Mate 30 Pro, Mate Xs, P smart 2021 oraz tablety, m.in. MatePad Pro, MatePad, MatePad T10 i MatePad T8. Aplikację można również pobrać na starsze urządzenia Huawei, działające w oparciu o  GMS.

ZOBACZ TEŻ: Cyberpunk 2077 to katastrofa? CD Projekt oddaje pieniądze niezadowolonym klientom. Jak dostać zwrot?

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

AppGallery to autorski sklep z aplikacjami Huawei, w którym znajduje się już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany