Huawei P50 Pro/Pocket

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Huawei P50 Pro/Pocket

Promocyjne ceny i zestawy. Rusza Moc Rabatów w Huawei

2022-02-21 11:27

Huawei zaprasza na Moc Rabatów. Ruszyła akcja promocyjna, w której wybrane smartfony, laptopy, monitory, słuchawki, tablety i smartwatche Huawei dostępne będą w atrakcyjnych cenach lub zestawach. Promocja będzie obowiązywać do 3 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Akcja promocyjna realizowana jest w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik, Empik, Decathlon, Allegro oraz u operatorów Play, Orange i T-Mobile, a także na huawei.pl. Oferta może różnić się w zależności od sklepu, szczegóły dostępne są u partnerów. W ofercie można znaleźć m.in. najnowszy fotograficzny smartfon Huawei P50 Pro w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 Sport w cenie 5499 zł. Na miłośników designerskich rozwiązań czeka składany i innowacyjny smartfon Huawei P50 Pocket w zestawie ze smartwatchem Watch GT 2 w złotym kolorze za 6499 zł. Promocja obejmuje także szeroki wybór tabletów, a wśród nich Huawei MatePad 11 w zestawie z klawiaturą Huawei Smart Magnetic Keyboard w cenie 1699 zł lub w zestawie powiększonym dodatkowo o rysik M-Pencil 2 za 2099 zł.

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

Moc Rabatów to również dobra okazja do zakupu jednego ze smartwatchy z oferty Huawei, na przykład eleganckiego Huawei Fit Elegant za 449 zł albo Huawei Watch GT Pro Elite za 1999 zł. W przypadku laptopów konsumenci mogą kupić teraz w atrakcyjnych cenach takie modele jak Huawei MateBook 14 procesorem Intel Core i5 za 3999 zł czy Huawei MateBook D15 za 2099 zł. Szczegóły oferty można znaleźć na tej stronie internetowej.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze