Huawei

i

Autor: Shutterstock Huawei

Wymarzona okazja

Ruszyła promocyjna oferta Black Friday na sprzęty marki Huawei

2023-11-17 1:52

Zbliżający się ostatni piątek listopada, czyli Black Friday, tradycyjnie oznacza żniwa dla poszukiwaczy dobrych ofert. Nie inaczej jest w przypadku promocji na produkty Huawei, która obejmuje popularne smartwatche, smartfony i słuchawki dostępne u wybranych partnerów biznesowych – w sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, xkom i Komputronik. Warto się pospieszyć, bo promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów i potrwa tylko do 27 listopada.

Black Firday 2023

Listę produktów, na które na przestrzeni najbliższych dni szczególnie warto zwrócić uwagę, otwiera kultowa rodzina stylowych smartwatchy HUAWEI Watch GT3 Pro. Do wyboru są trzy wersje męskie o średnicy koperty 46 mm: Classic, który podczas Black Friday będzie do kupienia za 1299 zł, Sport za 1299 zł oraz Elite za 1799 zł, a także damski model Elegant 43 mm z ceramiczną bransoletą za 1899 zł.

Promocyjne ceny obejmują także serię HUAWEI Watch GT 3. Mniejsze, kobiece modele o średnicy 42 mm, czyli Active i Elegant, będą kosztować odpowiednio 899 zł i 1099 zł. Natomiast większy HUAWEI Watch GT 3 Active 46 mm będzie można nabyć za 799 zł. Na korzystną ofertę mogą także liczyć amatorzy najwyższej jakości, a także przygód i nurkowania – wyjątkowo odporny i funkcjonalny HUAWEI Watch Ultimate w wersji Voyage pojawi się w promocyjnym zestawie za 4199 zł, a wersja Expedition za 3299 zł. Do obu modeli kupujący otrzymają prezent w postaci słuchawek dousznych HUAWEI FreeBuds 5 o wartości 699 zł (gratis lub za 1 zł).

Wyjątkowe oferty na słuchawki i smartfony

W ofercie na „Czarny Piątek” znalazł się także król mobilnej fotografii, czyli smartfon HUAWEI P60 Pro w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz perłowej, którego rekordowo niska cena będzie wynosić jedyne 4499 zł. Dla amatorów wysokiej jakości muzyki i rozmów, przygotowano rabat na bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeBuds 5i (czarne, niebieskie lub białe) – do kupienia za 329 zł.Oferty obowiązują do wyczerpania zapasów i mogą ulec zmianie. Szczegóły dotyczące promocji u partnerów biznesowych Huawei dostępne są u sprzedawców. Podane w niniejszym komunikacie ceny mają wyłączne charakter sugerowanych cen detalicznych w okresie promocji.

Pieniądze to nie wszystko Adam Gomoła

Quiz PRL. Emeryci w PRL-u, czyli wesołe jest życie staruszka

Pytanie 1 z 10
W którym roku wszedł w życie dekret o organizacji ubezpieczeń społecznych?
QUIZ PRL. Emeryci w PRL-u 10
Najnowsze