Cyberpunk 2077 - poznaliśmy główne postacie! Kim będziemy grać?

i

Autor: Cyberpunk 2077 - poznaliśmy główne postacie! Kim będziemy grać? / youtube.com/channel/UC4zyoIAzmdsgpDZQfO1-lSA Cyberpunk 2077

Szef roku? Sprezentował pracownikom grę Cyberpunk 2077 i dał dzień wolny na granie

2020-12-11 19:59

Premiera Cyberpunka 2077 przeszła do historii. Gra polskiej produkcji finansowo już zwróciła się swoim twórcom - firmie CD Projekt RED, czyli ok. 1,2 mld zł kosztów produkcji i marketingu. Najbardziej wyczekiwana gra ostatnich lat budzi aż tak ogromne zainteresowanie, że firma Httpool zrobiła przedwczesny prezent świąteczny swoim pracownikom. Nie tylko otrzymali oni bezpłatny egzemplarz Cyberpunka 2077, ale i dzień wolnego na odkrywanie Night City, czyli miasta, w którym rozgrywa się akcja kultowej już gry.

Co robi gracz po zakupie długo wyczekiwanej gry? Zaszywa się na weekend. W przypadku premiery Cyberpunka 2077 to może nie wystarczyć. Niezwykłą pomysłowością i szczodrością wykazał się właściciel firmy Httpool, największy partner reklamowy Twittera, który był zaangażowany przy premierze Cyberpunka 2077. 

Cyberpunk 2077 to katastrofa? CD Projekt oddaje pieniądze niezadowolonym klientom. Jak dostać zwrot?

W nagrodę pracownicy firmy, którzy zadeklarowali chęć poznania Cyberpunka 2077, otrzymali od pracodawcy darmową licencję gry i dzień wolny na granie. - Nasi gracze w Httpool mają teraz możliwość dołączenia do świata gry i odkrywania Night City! I są niezwykle podekscytowani, że będą mieli okazję, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i wrażeniami - przyznają przedstawiciele firmy cytowani przez serwis pulshr.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Cyberpunk 2077 – najważniejsza premiera ostatnich lat. Gdzie kupisz najtaniej?

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Czy dodatkowy dzień wolnego od pracy wystarczy na ukończenie Cyberpunka 2077? Szacuje się, że główna fabuła w grze zajmuje ok. 20-25 godzin. Doliczając wątki poboczne czas gry zdecydowanie się wydłuża.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze