Uber Eats wprowadza nową usługę ”Share this delivery” z okazji Dnia Matki

2020-05-26 0:17 ŁT
Uber Eats Costa Coffee
Autor: materiały prasowe

Z myślą o nadchodzącym Dniu Mamy wprowadzono nową usługę w ramach Uber Eats „Share this Delivery”, dzięki której wysłanie ulubionego dania (i/lub deseru) swoim bliskim, nigdy nie było prostsze - przekonuje firma.

26 Maja - Dzień Matki - to wyjątkowy dzień, w którym w szczególności pamiętamy o więzach rodzinnych oraz bliskich. Mamy to w końcu superbohaterki - zawsze wiedziały gdzie co jest w domu, doglądały mycia zębów i dbały o zdrową dietę pilnując, żeby zjeść surówkę i mięsko (a ziemniaczki zostawić). Dlatego z okazji ich święta, jak co roku chcemy przygotować coś specjalnego. W obecnych czasach kiedy spędzanie wspólnego czasu jest nadal utrudnione z pomocą przychodzi technologia. Dzięki nowej funkcji Share this delivery w prosty sposób można zrobić miły gest swoim bliskim i przynieść radość ich podniebieniom - czytamy w komunikacie prasowym.

CZYTAJ TAKŻE: Polska sieć burgerów jak McDonald's. Usługa drive thru w zamówieniach Bobby Burgera

Kiedy posiłek to więcej niż tysiąc słów
Cześć z nas nie będzie mogła w tym roku odwiedzić bliskich i spędzić wspólnie czasu tak, jak Polacy lubią najbardziej, czyli przy stole. Ponieważ jednak najlepsza trasa to ta przez żołądek do serca warto w nią wyruszyć z Uber Eats. Jak?

1.    Zamawiamy ulubiony sernik, szarlotkę, kawę bądź inne ulubione danie i wysyłamy na adres ukochanej osoby.

2.    Klikamy ‘Share this delivery’ i generujemy specjalny link

3.    Wysyłamy spersonalizowane powiadomienie przez sms, Messengera lub inny dostępny komunikator. Co ważne, odbiorca nie musi posiadać aplikacji na swoim smartfonie - wystarczy otworzyć załącznik.

4.    Dzwonimy do naszych bliskich, żeby wspólnie cieszyć się swoim towarzystwem - przy ulubionej potrawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Uber wprowadza nową usługę. Uber Medics dla pracowników służby zdrowia

W ten sam sposób możemy również wysłać ulubione danie przyjaciołom, którzy wymagają podtrzymania na duchu, czy też dziadkom, którzy nadal pozostają w izolacji. Za pośrednictwem nowej funkcji Uber Eats można również samodzielnie dołączyć się do akcji #wzywamyposiłki wysyłając wsparcie dla znajomych medyków i wolontariuszy, którzy w dalszym ciągu są pozostają na pierwszej linii walki z pandemią - z własnego smartfona, z dowolnego miejsca w kraju.

Uber Eats w Polsce
Polacy prędko docenili Uber Eats. Odkąd firma zawitała nad Wisłą ponad 3 lata temu, do oferty aplikacji dołączyło 31 miast, zaczynając od Warszawy. Dzisiaj oprócz stolicy są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Białystok, Szczecin, Rzeszów, Kielce, Radom, Olsztyn, Częstochowa, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Tychy, Bielsko-Biała, Zielona Góra i Gorzów. Rosnąca popularność aplikacji nad Wisłą szybko sprawiła, że Polska stała się jednym z największych rynków dla tej platformy w całej Europie. Usługa Uber Eats jest obecnie dostępna w ponad 6000 miast, w 45 krajach na całym świecie. Umożliwia użytkownikom zamawianie posiłków z ponad 400 tysięcy restauracji.

Super Raport 25 V (goście: Gawkowski, Karczyński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Najnowsze