technologia

i

Autor: Materiały prasowe Vectra AI pomoże organizacjom ograniczyć ryzyko na platformie Microsoft 365

Vectra AI partnerem Security Competency AWS

2022-07-12 9:56

Security Competence Amazon Web Services (AWS) zyskał nowego partnera. Technologia stworzona przez Vectra AI, eksperta w obsza-rze zabezpieczeń, posiadającego kompletną wiedzę na temat bezpie-czeństwa w chmurze, pozwoli klientom AWS w dalszym ulepszaniu środków bezpieczeństwa w architekturach hybrydowych i środowi-skach chmurowych.

Oznaczenie AWS Security Competence wyróżnia firmę Vectra jako członka sieci partnerskiej AWS (APN), który zapewnia wyspecjalizowaną technologię do wykrywania zagrożeń, zaprojektowaną, aby pomóc przedsiębiorstwom w rozpoczynaniu, rozwoju i wdrażaniu złożonych projektów bezpieczeństwa w AWS. Aby otrzymać to oznaczenie, członkowie APN muszą wykazać się dogłębną wiedzą na temat AWS i bezproblemowo dostarczać rozwiązania w AWS. Vectra osiągnęła swój status AWS Security Competency dzięki rygorystycznemu procesowi kwalifikacji opartemu na referencjach i informacji zwrotnej od swoich klientów.

– Dołączenie do grona partnerów AWS Security Competency stanowi prawdziwy kamień milowy, nie tylko dla nas, ale także dla wielu klientów Vectra AI, którzy wykorzystują AWS jako kluczowy element w swoich codziennych działaniach – powiedział Christian Putz, Country Manager w Vectra AI. – Rozwiązywanie problemów związanych z wykrywaniem i reagowaniem na zagrożenia, ma najwyższy priorytet dla naszych klientów. Wspomniane partnerstwo dodatkowo potwierdza naszą zdolność do świadczenia takich usług w chmurze i wszędzie tam, gdzie organizacje zdecydują się skonfigurować swoje środowiska – zaznaczył.

Prezes Polregio Artur Martyniuk: "Koszt przejazdu pociągiem dla rodziny jest czterokrotnie tańszy w porównaniu z jazdą samochodem"

– AWS Security Competency to potwierdzenie wiedzy i umiejętności Vectra AI, które umożliwiają jej klientom przejście bezpiecznie przez poszczególne etapy adopcji chmury — od migracji po codzienne zarządzanie infrastrukturą – powiedział Dudi Matot, Kierownik segmentu bezpieczeństwa w AWS.

Platforma Vectra AI integruje się z funkcją replikowania ruchu AWS Virtual Private Cloud (VPC), aby monitorować cały ruch w ramach infrastruktury jako usługi. Współpracuje również z AWS Security Hub, aby publikować wykryte zdarzenia przez Vectra jako wyniki w centrum zarządzania, umożliwiając zespołom bezpieczeństwa skorelowanie wykryte ataki przez Vectra AI z innymi źródłami danych w celu szybszego wyszukiwania zagrożeń i analizy incydentów.

Sonda
Padłeś kiedyś ofiarą oszustwa internetowego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze