nowości sprzętowe Huawei

i

Autor: Materiały prasowe nowości sprzętowe Huawei

Wymiana uszkodzonego ekranu lub płyty głównej w sprzęcie? Wielka promocja w serwisie Huawei

2021-01-18 6:29

Do 31 stycznia, w punktach serwisowych Huawei, uszkodzony ekran lub płytę główną smartfona lub tabletu można wymienić nawet do 50 proc. taniej. Można też skorzystać z bezpłatnej usługi door-to-door i wysłać sprzęt do naprawy bez wychodzenia z domu. W ramach akcji „Razem lepiej”, klienci serwisu Huawei mogą również zmienić wygląd tylnej obudowy swojego smartfona w promocyjnej cenie.

Rabat na naprawę ekranu lub płyty głównej

Listę urządzeń, które objęte są zniżką na naprawy pogwarancyjne, można znaleźć na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/support/better-together/. Wysokość zniżki jest zależna od modelu urządzenia.

Bezpłatna usługa door-to-door pozwala zamówić kuriera na dowolny adres w celu przekazania urządzenia do serwisu, obejmuje też zwrot naprawionego urządzenia do właściciela tą samą drogą. Każde urządzenie zostaje po naprawie wyczyszczone i zdezynfekowane przed wydaniem lub odesłaniem go do właściciela.

Zamówienie na wysyłkę door-to-door Huawei można złożyć:

- na stronie internetowej Huawei Wsparcie: https://consumer.huawei.com/pl/support/postal-repair/

- z poziomu aplikacji Huawei Wsparcie dostępnej na smartfonach marki

- kontaktując się z infolinią Huawei: https://consumer.huawei.com/pl/contact-us/

Wielkie obniżki na smartfony, laptopy i smartwatche znanego producenta! Promocja do końca stycznia

Polski Kongres Biznesu oferuje darmową pomoc prawną dla przedsiębiorców

Nowy wygląd smartfonaKlienci serwisu Huawei, którzy chcieliby odmienić wygląd swojego smartfona, mogą skorzystać z promocyjnej ceny 39 zł na wymianę tylnej obudowy telefonu wraz z montażem. Oferta dotyczy wybranych modeli, szczegóły dostępne są na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/support/better-together/

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze