Auchan w Szczecinie

i

Autor: brak danych

Auchan - rewelacyjne promocje. Mięsa, ryby i owoce w super cenach ! [GALERIA]

2020-11-19 6:31

Hipermarkety Auchan od czwartku 19.11. zachęcają do zakupów nowymi promocjami. Dzięki nim możemy kupić wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Warto kupić łososia w różnych postaciach, tanie ćwiartki z kurczaka czy polskie jabłka za niecałe 2 zł. Auchan oferuje też rabaty na artykuły przemysłowe – odzież czy zabawki i książki dla dzieci.

Od dziś 19.11. w hipermarketach sieci Auchan obowiązują nowe promocje. Wyjątkowo tanio kupimy polskie jabłka – tylko za 1,88 zł za kg czy pomidory. Sieć promuje też ćwiartki z kurczaka, kg kosztuje 2,99 zł. W ramach festiwalu łososia mamy atrakcyjne ceny na różne wyroby z tej smacznej ryby. Nie tylko łosoś jest tańszy, również ceniony przez smakoszy ryb tuńczyk w oleju lub w sosie własnym. Auchan ma też szeroką ofertę świątecznych słodyczy – czekolad, bombonierek, pralinek czy figurek czekoladowych św. Mikołaja.

Nowy format sklepów Auchan! Zakupy będą jeszcze łatwiejsze!

Tylko w sobotę 21.11 mamy specjalną ofertę dla dzieci – 20 proc. rabatu na zabawki, artykuły z działu sport (m.in. rolki, rowerki, hulajnogi, deskorolki, sanki) oraz książki. Dodatkowo, ale pamiętajmy- tylko w dniach 20 i 21.11. posiadacze karty Skarbonka zyskają na wszystkie artykuły z gazetki 10 proc.

Czytaj też: Ceny prądu w górę. Rachunki będą OGROMNE! Zobacz, ile zapłacisz

Zobacz w galerii, co warto kupić w Auchan

Przypominamy, że cały czas podczas zakupów obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby niestosujące się do tego wymogu, poza osobami zwolnionymi na mocy obowiązujących przepisów prawa, nie powinny być obsługiwane. Pamiętajmy też o zachowaniu dystansu i dezynfekcji rąk. Seniorzy mogą zrobić zakupy w godzinach dedykowanych tylko dla osób po 60. roku życia - od poniedziałku do piątku między godz.10 - 12.

Samochody wypełnione prezentami. To wyjątkowy gest dla dzieci z bydgoskich szpitali
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze