Biedronka, WOŚP

i

Autor: MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS, WOŚP Biedronka, WOŚP

Aukcje WOŚP 2022. Powalcz o unikatowego Swojaka z Biedronki!

2022-01-26 12:58

Aukcje internetowe są nieodłącznym elementem każdego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Biedronka, jako Sponsor Główny, również dołącza do aukcji i oddaje na licytacje unikatową maskotkę z Gangu Swojaków, która powstała specjalnie z okazji WOŚP oraz 30 ekskluzywnych koszy z najlepszymi produktami marki własnej Biedronki.

Biedronka w tym roku po raz pierwszy została Sponsorem Głównym 30. Finału WOŚP i z tej okazji przekazała na aukcję coś wyjątkowego i unikatowego. Zwycięzca aukcji zostanie właścicielem jedynej na świecie maskotki – członka Gangu Swojaków, który po raz pierwszy wyszedł z lasu, by wziąć udział w Finale WOŚP. Jedyny taki łoś – występujący tym razem w roli białego kruka – będzie prawdziwym rarytasem dla kolekcjonera Gangu Swojaków.

Prezes ZUS wypowiedziała się o Polskim Ładzie. Co czeka emerytów?

Arkadiusz Mierzwa, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej i CSR sieci Biedronka: - Poza jedynym na świecie egzemplarzem maskotki, z okazji 30. jubileuszowego Finału WOŚP sieć ufundowała 30 koszy z najlepszymi produktami marek własnych Biedronki, w skład których wchodzą m.in. produkty z linii Biedronka Premium, Magnetic, GustoBello, GoVege i GoBio, a także czapka i kubek termiczny WOŚP.

Link do aukcji łosia: https://allegro.pl/oferta/biedronka-unikatowy-czlonek-gangu-swojakow-11735586243

Link do jednej z 30 licytacji kosza: https://allegro.pl/oferta/kosz-najlepszych-produktow-marki-wlasnej-biedronki-11735654137

Biedronka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka

Licytacje trwają do 14 lutego br. Cała kwota z aukcji zostanie przekazana na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Poza udziałem w aukcjach, Biedronka angażuje się również w inne aktywności organizowane przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sieć ufundowała pakiety startowe dla 100 swoich pracowników na charytatywny bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”, od 16 lat towarzyszący finałowym wydarzeniom.

Przypominamy, że do 30 stycznia klienci Biedronki, przy okazji codziennych zakupów w każdym sklepie w Polsce, mogą wspierać WOŚP, wrzucając datek do puszek ustawionych przy kasie.

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.
Sonda
Czy wesprzesz WOŚP w 2022 roku?
Najnowsze