Balenciaga - Trash Pouch

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Balenciaga - "Trash Pouch"

Nowy produkt Balenciagi

Balenciaga z kolejnym hitem. Po torbie z IKEI i zniszczonych trampkach sprzedaje worki na śmieci

2022-08-10 10:18

Balenciaga to jedna z najbardziej topowych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych marek modowych na świecie. Ich zaskakujące projekty rodzą burzliwe dyskusje w internecie. Najnowszy projekt domu mody Balenciaga to torby Trash Pouch przypominające...worki na śmieci. Ich koszt to 1 790 dolarów - czyli ponad 8 000 złotych.

Balenciaga - moda, która szokuje

Balenciaga to luksusowa marka modowa założona w 1919 roku. Aktualnie jej dyrektorem kreatywnym jest pochodzący z Gruzji projektant Demna Gvasalia. To właśnie on jest odpowiedzialny za jedne z najciekawszych oraz najbardziej kontrowersyjnych projektów, które wyszły z pracowni Balenciagi na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Najnowszy produkt marki - torebka "Trash Pouch"

Ich kolejne kolekcje i pokazy mody zachwycają jednych, by w tym samym momencie zszokować lub oburzyć drugich. Ich ubrania i produkty doprowadzają do burzliwych dyskusji pośród internautów z całego świata.Nie inaczej było tym razem, gdy Balenciaga zaprezentowała swój najnowszy produkt o wymownej nazwie..."Trash Pouch" - czyli worek na śmieci.

Balenciaga - Trash Pouch

i

Autor: @demnagram / Instagram Balenciaga - "Trash Pouch"

Worki na śmieci inspiracją dla nowego produktu Balenciagi

Torba "Trash Pouch" wykonana jest z błyszczącej skóry i pochodzi z jesiennej kolekcji Balenciagi. Dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych - czarnej, niebieskiej oraz białej. Jej koszt to...1 790 dolarów. Marka przyznaje, że inspiracją do jej stworzenia były worki na śmieci.

Torba po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu podczas tegorocznego tygodnia mody w Paryżu - następnie trafiła do butików jako element kolekcji jesień/zima.

Trampki Balenciaga wyglądające na zniszczone podzieliły internautów

Nie jest to pierwszy kontrowersyjny produkt tej marki. W sieci zawrzało, gdy w sprzedaży pojawiła się limitowana kolekcja trampek, które wyglądały na zniszczone i mocno znoszone. Były jednak całkowicie nowe a za "designerskie uszkodzenia" należało zapłacić 1 850 dolarów.

Ikea czy Balenciaga?

Wcześniej świat obiegła również inna torba - do złudzenia przypominająca torbę, którą możemy kupić podczas zakupów...w IKEI. Torba stworzona przez markę Balenciaga posiadała jednak suwak, była wykonana z wysokiej jakości skóry a jej pierwotny koszt to 2 145 dolarów.

Sonda
Czy podobają Ci się produkty marki Balenciaga?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze