Biedronka: Szalona promocja na dynię i kaczkę. Tak tanio dawno nie było

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka: Szalona promocja na dynię i kaczkę. Tak tanio dawno nie było

Biedronka: Szalona promocja na dynię i kaczkę. Tak tanio dawno nie było

2020-09-28 10:53

Biedronka i jej super promocje! W tym tygodniu w niższych cenach kupimy dynię, szynkę czy całą tuszę kaczki! W Biedronce nie zabraknie także promocji na mięsio mielone, flaki czy przepyszne ryby. Klienci już teraz mogą zacierać ręce! Biedronka z najniższymi cenami oferuje swoje produkty już od 28 września 2020 roku.

Promocje w Biedronce. W tym tygodniu (28 września 2020) klienci sieci będą mogli kupić dynię w wyjątkowo niskiej cenie. Biedronka za ten produkt oczekuje 1,99 złotego, czyli aż 33 proc. taniej, niż zwykle. Do tego można kupić także mango dojrzałe za 1,29 złotego czy opakowanie (500 gramów) brokułów za 2,99 zł. Fani mięsa kupią w Biedronce kaczkę świeżą bez podrobów w cenie 6,99 zł za kilogram (oferta ważna tylko do środy 30 września 2020 roku).

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wyższe emerytury ZAMIAST 500 plus i trzynastek. Ważne głosowanie Polaków

Biedronka oferuje także swoim klientom dwa rodzaje mięsa mielonego. Mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny oraz chude mięso mielone z szynki wieprzowej dostępne są w cenie 4,99 zł za opakowanie (500 gramów). Dostępne będą też flaki wołowe gotowane krojone za 6,99 zł. W Biedronce kupić też można szynkę ogonówkę za zaledwie 1,29 zł/100 gramów.

ZOBACZ KONIECZNIE: Likwidacja kopalń POTWIERDZONA! Górnicy podpisali porozumienie z rządem

Sonda
Czy uważasz, że 500 plus, po złożeniu i akceptacji wniosku, powinno być przyznane bezterminowo, do osiągnięcia przez dziecko 18. roku życia?
Niemcy zapomnieli o Lewandowskim! Zostawili go na deszczu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze