Promocje w Biedronce

Biedronka nie zwalnia tempa. Mega promocje. Szynka za 4 zł, chipsy i pierogi za darmo [WIDEO]

2022-09-29 20:16

Biedronka w ramach tygodniowej misji oszczędzania oferuje produkty w super niskich cenach. Taniej możemy kupić wędliny, mięso, dobre promocje mamy na warzywa i owoce. Za ile kupimy kiełbasę, szynkę, ziemniaki czy czekoladę? Co możemy dostać za darmo? Zobacz najnowszy odcinek programu "Tańczące z promocjami".

Co kupisz taniej w Biedronce?

Jak co tydzień w ramach akcji Gang Bystrzaków możemy brać udział w specjalnych Tygodniowych Misjach Oszczędzania. Za zebrane oszczędności otrzymamy naklejki, które będzie można wymienić na książki lub maskotki Bystrzaków. Hasłem tygodniowej misji jest tym razem – „kupuj w superniskich okrągłych cenach”.

Możemy taniej kupić mięso mielone z łopatki – 7,49 zł/500 g, (ale trzeba kupić 2 opakowania). W super promocji są parówki Berlinki w cenie jedynie 4 zł/300 g. Tyle samo kosztuje szynka konserwowa w opakowaniu 200 g. Tania jest też kiełbasa śląska – 7 zł/550 g i koreczki śledziowe lub śledzie w sosie w cenie 5 zł. Warto też kupić doskonała kaszę bulgur za 4 zł. Do zakupów w tych cenach konieczna jest karta Moja Biedronka lub aplikacja Biedronka.

Mega promocje na owoce, warzywa i słodycze w Biedronce

O połowę tańsze w Biedronce są polskie ziemniaki które kosztują 0,99 zł/kg. W promocji są jasne winogrona – 4,99 zł/kg, świeże figi – 0,89 zł za sztukę i polskie śliwki – 2,49 zł/kg. Za gruszki konferencje zapłacimy 3,99 zł/kg. Rozpoczął się sezon na dynie – w Biedronce możemy kupić różne gatunki, w promocji dynia Hokkaido jest w cenie tylko 2,49 zł/kg. Biedronka kusi też promocją na wszystkie produkty legendarnej marki Wedel. Za drugi tańszy produkt zapłacimy 50 proc. mniej. Do wyboru mamy Ptasie Mleczko, czekolady baryłki czy wafelki WW. Już za 1 zł kupimy Prince Polo XXL, batony Magnetic czy wafle Bonitki, a za 2 zł – czekoladę nadziewaną Magnetic.

 Promocje w Biedronce - co możemy dostać za darmo?

Z kartą Moja Biedronka lub z aplikacją Biedronki mamy dwie doskonałe promocje 2+1 gratis. Przy zakupie 2 paczek dowolnych chipsów Crunchips, trzeci produkt dostaniemy za darmo. Podobnie - trzeci produkt chłodzony marki Nasze Smaki jest gratis. Do wyboru: kopytka, knedle, pierogi, sałatki i gotowe dania obiadowe. Od piątku do soboty 30.09 -01.10 promocją 2+1 gratis objęte są wszystkie pizze Donatello i ryby w puszkach.

Tańczące z promocjami 29.09
Sonda
Gdzie są lepsze promocje - w Biedronce czy w Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze