Piwo za darmo w Biedronce! Sprawdź, jak je zdobyć

2021-09-18 4:13
Biedronka
Autor: MAT. PRASOWE Biedronka

Promocje w Biedronce to zawsze okazja do zrobienia tanich zakupów. Często mamy tez okazję, spełniając odpowiednie warunki, wybrane produkty dostać za darmo. Dziś w sobotę, 18.09. oferta Biedronki zachwyci wszystkich fanów piwa. Mogą dostać za darmo aż 9 piw.. Piwa gratis są też w Kauflandzie. Sprawdź, co musisz zrobić.

Na takie okazje czekamy najbardziej, a promocja na darmowe piwo stała się już kultowa. I tym razem Biedronka nie zawodzi swoich klientów. W sobotę 18.09. dyskont rozdaje 9 piw za darmo. Oferta jest przeznaczona dla posiadaczy karty Moja Biedronka. Aby dostać złocisty trunek zupełnie za darmo trzeba kupić 18 sztuk piwa w butelce bezzwrotnej 0,5 l, marki Hoppe Pilsener i Hoppe Weissbier. Możemy dowolnie wybierać.

12 tys. zł na dziecko! Dla kogo nowe 500 plus?

W kasie promocyjna cena zostanie naliczona automatycznie, a klient zapłaci tylko za 9 piw. Limit dzienny to 18 produktów – maks. 9 gratis na kartę Moja Biedronka. Rabat 50 proc. zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne.

Piwo 9+9 gratis
Autor: Biedronka

Piwo za darmo dostaniemy też w sklepach sieci Kaufland. Tu mamy promocję 6+4 gratis na piwo Żywiec w butelce zwrotnej 0,5 l. Rabat naliczany jest przy kasie. Można kupić max. 20 sztuk na osobę i paragon. Przy zakupie powyżej 20 butelek lub nabyciu na drugi i następny paragon obowiązuje cena regularna - 2,99 zł.

Piwo 6+4 gratis
Autor: Kaufland
Tańczące z promocjami 16.09.2021
Sonda
Czy polujesz na promocje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE