Biedronka

i

Autor: Wikipedia/Artur Andrzej

Piwo ZA DARMO w Biedronce! TYLKO DZIŚ! Jak je zdobyć?

2020-11-20 6:31

Biedronka rozdaje piwa za darmo! Masz tylko jeden dzień! Okazja, żeby je dostać za darmo, jest tylko w piątek 20.11. Jak dostać piwo za darmo w Biedronce? Jakich piw dotyczy promocja? Piwo za darmo w Biedronce 20 listopada 2020! Zobacz szczegóły darmowych piw w Biedronce.

Sklepy Biedronki w całej Polsce przygotowały specjalną ofertę dla miłośników piwa. W ramach promocji przy zakupie 12 butelek złocistego trunku, kolejne 12 dostaniemy za darmo, musimy mieć kartę Moja Biedronka. Dzienny limit na kartę to 24 butelki – maksymalnie 12 gratis. Oferta jest ważna tylko w piątek 20.11. i do wyczerpania zapasów. Na liście promocyjnej znalazły się piwa takich marek jak: Carlsberg, Desperados, Heineken, Hopfe, Somersby, Żywiec. Możemy je dowolnie mieszać.

SPRAWDŹ TAKŻE: Biedronka od 19.11 - GIGA promocje! Schab, banany i mielone [GALERIA]

Pamiętajmy, że cały czas mamy pandemię koronawirusa. Zakupy robi się w reżimie sanitarnym. W sklepach obowiązują limity osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie marketu. Co bardzo ważne, wszyscy w sklepie muszą mieć na twarzy maseczkę lub przyłbicę. Cały czas obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby, które się do tych wymagań nie stosują, nie powinny być obsługiwane przez personel sklepu. Pamiętajmy o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Przypominamy, że kilkaset Biedronek w całej Polsce pracuje całodobowo. Oprócz punktów otwartych całodobowo, ponad 2350 sklepów jest czynnych co najmniej do godz. 23:30. Ale część z nich jest wyłączonych ze sprzedaży alkoholu po godz. 22. Listę można znaleźć na stronie internetowej sieci Biedronka.

PILNE! Niedziele handlowe wracają do końca pandemii? Rząd zdradza nowe pomysły

PILNE! Rząd sprawdza nasz MAJĄTEK, DOCHODY i EMERYTURĘ. Ostatnie dni! Nie powiesz? Grozi kara!
Najnowsze