Biedronka na  Dzień Dziecka

i

Autor: shutterstock

Akcja Biedronki

Biedronka rozdaje vouchery na zakupy! Akcja dostępna tylko w 100 sklepach

2023-06-29 9:30

Biedronka startuje z ogólnopolskim programem ekologicznym „EkoWAKACJE z Biedronką”. W ramach programu, Biedronka zorganizuje także akcję zbierania plastikowych butelek w 100 placówkach sieci w całej Polsce. Będzie ona trwała przez wszystkie wakacyjne weekendy, zaczynając od 7 lipca.

Biedronka wspiera ekologię

Sieć Biedronka po raz 5. została partnerem wspierającym akcji Czyste Tatry ekoMałopolska, w ramach której tysiące wolontariuszy wyruszy na górskie szlaki, aby oczyścić je z odpadów. Miłośnicy przyrody wystartują z Zakopanego już w piątek, 30 czerwca i będą kontynuować sprzątanie w sobotę, 1 lipca. W ramach inicjatywy w Zakopanem, na Górnej Równi Krupowej, powstanie ekologiczne miasteczko, w którym pojawi się także sieć Biedronka. Zaangażowanie w Czyste Tatry to pierwszy krok podjęty przez sieć Biedronka w ramach projektu „EkoWAKACJE z Biedronką”, w ramach którego zaplanowano szereg aktywności dla klientów w całej Polsce.

 „EkoWAKACJE” z Biedronką

Poza wsparciem akcji sprzątania Tatr, Biedronka wypuści w trasę po Polsce interaktywną śmieciarkę Miecię oraz zorganizuje akcję zbierania plastikowych butelek PET w 100 sklepach w całej Polsce. Biedronka zaprasza klientów to wspólnego działania we wszystkie lipcowe i sierpniowe weekendy. Edukacyjna śmieciarka Miecia rozpocznie swoją podróż już 8 lipca, a cała trasa potrwa do 12 sierpnia. Podczas jej przystanków, w Krakowie, Lublinie, Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim, Bydgoszczy i Pucku, dzieci będą mogły obejrzeć w jej środku wystawę oraz wziąć udział w konkursach i zabawach związanych z ekologią.

Dodatkowo, w ramach programu, Biedronka zorganizuje także akcję zbierania plastikowych butelek w 100 placówkach sieci w całej Polsce. Będzie ona trwała przez wszystkie wakacyjne weekendy, zaczynając od 7 lipca. W zamian za oddane plastikowe butelki, klienci otrzymają vouchery do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci.

Sonda
Czy segregujesz śmieci?
Bartłomiej Wypartowicz Pieniądze to nie wszystko
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze