Biedronka

i

Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Biedronka

Weekendowe promocje

Biedronka – nowe promocje. Masło poniżej 6 zł, polędwica za 3 zł. Bakalie i lody za darmo [WIDEO]

2022-08-19 9:53

Biedronka nie zwalnia tempa i ratuje nasze portfele doskonałymi promocjami. Na weekend dyskont oferuje lody i bakalie za darmo, a do tego mięsa, wędliny i warzywa w super cenach. Co zrobić by dostać lody za darmo, a masło kupić za niecałe 6 zł? Za ile kupimy mięso mielone, polędwicę czy paprykę? Przekonaj się, zobacz najnowszy odcinek programu "Tańczące z promocjami".

Czas na weekendowe zakupy, pamiętajmy, że w niedzielę 21.08 sklepy są zamknięte. Podczas zakupów możemy skorzystać nie tylko z karty Moja Biedronka ale też z aplikacji Biedronka. 

Biedronka – promocje na grilla

Za łopatkę wieprzową bez kości zapłacimy 10,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł ( z kartą Moja Biedronka). Możemy taniej kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny – 7,99 zł/500 g, (ale trzeba kupić 2 opakowania). W promocji jest też kiełbasa śląska w cenie 8,90 zł/kg z kartą Moja Biedronka.

Zobacz też: Polacy rzucili się na cukier. Sklepy odnotowały rekordową sprzedaż

Tylko w sobotę 20.08 mamy okazję kupić ćwiartki z kurczaka w cenie 5,99 zł. Musimy tylko wydać min. 29 zł na inne zakupy i mieć kartę Moja Biedronka. Doskonała polędwica sopocka kosztuje jedynie 3,49 zł/ 140 g. Tyle zapłacimy kupując dwa opakowania. Boczek wędzony też jest tańszy – 1,59/100 g.

Tańczące z Promocjami 18.08.22

Promocje w Biedronce – co kupisz dużo taniej?

Hitem promocji jest masło Mlekovita. Tylko w sobotę 20.08 za kostkę zapłacimy 5,75 zł, ale cena tak obowiązuje przy zakupie innych produktów za min.29 zł. Limit 3 opakowania na kartę Moja Biedronka. W promocji jest ser pleśniowy Camembert, duża porcja – 5,49 zł/170 g. O połowę tańsza jest papryka czerwona – 5,49 zł/kg i winogrona jasne – 6,99 zł/kg. W promocji Biedronki  są zielone melony - zł/kg i borówki amerykańskie w cenie 9,99 zł za 500 g. Dobrą cenę mają polskie wczesne ziemniaki, kosztują niecałą złotówkę. Tyle samo zapłacimy za drugie opakowanie lodów Carte d’Or. Smaki możemy dowolnie mieszać. Taniej kupimy ciastka Bonitki karmel-bakalie, jedno opakowanie tych słodkości kosztuje 2,39 zł (cena przy zakupie 2 opakowań).

Biedronka – bakalie, lody i produkty wege gratis

Do soboty 20.08 za darmo możemy dostać bakalie. Na wszystkie produkty marki Bakad’or mamy znaną promocję 2+1 gratis. Wybór jest duży a rodzaje bakalii możemy dowolnie mieszać. Wszystkie rożki Marletto są w promocji 4+2 gratis. Biedronka przygotowała też ofertę dla wegan. Wszystkie produkty Go Vege są w promocji 3+1 gratis. Wybieramy dowolnie, musimy tylko mieć kartę Moja Biedronka.

Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze