Biedronka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka

Promocja w Biedronce

Biedronka kusi obłędną promocją. Pranie w markowym proszku za 50 gr!

2022-08-17 15:48

W Biedronce super promocje są przez cały tydzień. Sieć oferuje wielkie rabaty na różnego rodzaju artykuły spożywcze, ale zawsze możemy liczyć na tańsze środki czystości i artykuły chemii gospodarczej. Tym razem mamy świetną promocję na proszek do prania i koncentrat do płukania tkanin. Pranie w dobrym proszku zrobimy dosłownie za grosze.

Biedronka promocje - pranie w markowym proszku za grosze

Proszek do prania w doskonałej promocji możemy kupić we wszystkich sklepach Biedronki. Cena dobrych jakościowo środków piorących są bardzo atrakcyjne. Opakowanie XXL proszku do prania Vizir, Aqua Puder, zapewniającego żywe kolory z technologią zapobiegającą osadom, kupimy za 38,99 zł. W tej cenie mamy aż 5,07 kg proszku do prania kolorowych tkanin.

Zobacz też: WizzAir zaskoczył podróżnych. Aż 100 tys. darmowych biletów lotniczych

Ta ilość pozwala na zrobienie 78 prań. Koszt jednego prania w tej promocji to tylko 50 gr. Oferta jest ważna do soboty 20 sierpnia. Tańsze są również kapsułki do prania Vizir, 26 sztuk, kosztują 19,99 zł. Jedna kapsułka jest w cenie 77 groszy. W promocji w Biedronce jest też inny markowy proszek do prania – Persil, różne rodzaje w cenie 24,99 zł za opakowanie 1,95 kg, co wystarcza na zrobienie 30 prań.

Tańczące z promocjami 11.08.22
Biedronka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka

Biedronka promocje - płyn Silan za połowę ceny

Opłaca się też kupić płyn do płukania tkanin Silan, różne rodzaje, o pojemności 1,8 l. Taka ilość płynu pozwala na zrobienie 72 płukań – jedno płukanie w promocji to koszt niecałe 1,40 zł. . Za jedno opakowanie zapłacimy tylko 9,99 zł, pod warunkiem, że kupimy dwa dowolne opakowania.

Biedronka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka
Sonda
Polujesz na promocje w Biedronce?
Listen to "Nie daj się nabrać, czyli prawa konsumentów" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze