Biedronka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka

Promocja w Biedronce

Biedronka kusi obłędną promocją. Pranie w markowym proszku za 50 gr!

2022-08-17 15:48

W Biedronce super promocje są przez cały tydzień. Sieć oferuje wielkie rabaty na różnego rodzaju artykuły spożywcze, ale zawsze możemy liczyć na tańsze środki czystości i artykuły chemii gospodarczej. Tym razem mamy świetną promocję na proszek do prania i koncentrat do płukania tkanin. Pranie w dobrym proszku zrobimy dosłownie za grosze.

Biedronka promocje - pranie w markowym proszku za grosze

Proszek do prania w doskonałej promocji możemy kupić we wszystkich sklepach Biedronki. Cena dobrych jakościowo środków piorących są bardzo atrakcyjne. Opakowanie XXL proszku do prania Vizir, Aqua Puder, zapewniającego żywe kolory z technologią zapobiegającą osadom, kupimy za 38,99 zł. W tej cenie mamy aż 5,07 kg proszku do prania kolorowych tkanin.

Zobacz też: WizzAir zaskoczył podróżnych. Aż 100 tys. darmowych biletów lotniczych

Ta ilość pozwala na zrobienie 78 prań. Koszt jednego prania w tej promocji to tylko 50 gr. Oferta jest ważna do soboty 20 sierpnia. Tańsze są również kapsułki do prania Vizir, 26 sztuk, kosztują 19,99 zł. Jedna kapsułka jest w cenie 77 groszy. W promocji w Biedronce jest też inny markowy proszek do prania – Persil, różne rodzaje w cenie 24,99 zł za opakowanie 1,95 kg, co wystarcza na zrobienie 30 prań.

Tańczące z promocjami 11.08.22
Biedronka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka

Biedronka promocje - płyn Silan za połowę ceny

Opłaca się też kupić płyn do płukania tkanin Silan, różne rodzaje, o pojemności 1,8 l. Taka ilość płynu pozwala na zrobienie 72 płukań – jedno płukanie w promocji to koszt niecałe 1,40 zł. . Za jedno opakowanie zapłacimy tylko 9,99 zł, pod warunkiem, że kupimy dwa dowolne opakowania.

Biedronka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka
Sonda
Polujesz na promocje w Biedronce?
Listen to "Nie daj się nabrać, czyli prawa konsumentów" on Spreaker.
Najnowsze