Całodobowe Biedronki i Lidle w Warszawie

i

Autor: Marek Kudelski

Chleby i bułki w Biedronce ZA DARMO. To ostatnia szansa! Sprawdź dla kogo

2020-11-18 13:10

Chleb, bułki lub inne pieczywo to nieodłączny element codziennego koszyka zakupów. Biedronka rozpoczęła niecodzienną akcję, w której niepakowane chleby i bułki można otrzymać za darmo. Jak dostać darmowy chleb lub bułki w Biedronce? Tłumaczymy.

Chleb i bułki to nieodłączna część każdych, codziennych zakupów. Zastanawialiście się, ile byście zaoszczędzili, gdyby chleb i bułki były za darmo? Jeśli robicie zakupy w Biedronce, możecie się o tym przekonać, ponieważ sieć dyskontów rozpoczęła akcję, w której chleb i bułki można dostać za darmo. Jak?

- Od 16 do 18.11.2020 każda osoba posiadająca aktywną, zarejestrowaną kartę lojalnościową Moja Biedronka w ramach Akcji Promocyjnej przy dokonaniu zakupów pieczywa niepakowanego otrzyma jeden jednorazowy voucher rabatowy. Voucher o wartości ceny kupowanych produktów może opiewać na kwotę nie wyższą niż 10 zł. Klient każdego dnia może otrzymać kilka voucherów (ich łączna kwota to max 10 zł). Voucher może być wykorzystany wyłącznie 19 i 20 listopada - poinformowała Biedronka.

ZOBACZ TEŻ: WIELKA promocja w Biedronce! DRUGI PROSZEK ZA DARMO

Ten kosmetyk to HIT w makijażu. W Biedronce kosztuje TYLKO 9 złotych

Oferta obowiązuje w dn. 16-18.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Maksymalna wartość vouchera/voucherów jaką można otrzymać dziennie w ramach akcji wynosi 10 zł na kartę Moja Biedronka. Voucher jest do wykorzystania w dn. 19-20.11.2020 r. Wartość rabatowanych produktów na paragonie (przed rabatem z vouchera) musi wynieść min. 1 zł więcej niż wartość użytego vouchera. Voucherów nie można łączyć

Najnowsze