Darmowa dostawa na Allegro przy zakupach już od 1 zł

2021-11-30 17:16
Allegro
Autor: Allegro

Świetna wiadomość przed świętami. Już od 30 listopada część kupujących może skorzystać z darmowej dostawy Allegro Smart! przy zakupach już od 1 zł. Obecnie kupujący może skorzystać z darmowej dostawy w przypadku zakupów u jednego sprzedającego za minimum 40 zł.

Od 30 listopada do 31 stycznia 2022 część kupujących w ramach testu może skorzystać z darmowej dostawy Allegro Smart! w przypadku zakupów z już od 1 zł.

Firma wybrała 3 grupy kupujących, w których mogą oni skorzystać z darmowej dostawy jeśli wartość ich koszyka wynosi minimum 1, 30 lub 40 zł.

Inflacja pożera oszczędności Polaków, jest najwyższa od 20 lat! Są nowe dane

O tym, jaki wariant został udostępniony, kupujący został poinformowany mailem. Obecnie kupujący może skorzystać z darmowej dostawy w ramach Allegro Smart! w przypadku zakupów u jednego sprzedającego za minimum 40 zł. Zmiana ta dotyczy wszystkich metod dostawy w ramach Allegro Smart!

Allegro podzieliło grupę testową na trzy grupy: z bezpłatną dostawą za zakupy powyżej 40 złotych, 30 złotych i 1 złotego. Firma w ubiegłym miesiącu sprawdzała już tego typu możliwości, bazując na zróżnicowanych progach darmowej dostawy. Testy dotyczą nie tylko pakunków przeznaczonych do wysłania przez maszyny paczkowe czy do punktu, ale również tych wysyłanych przez kuriera.

Rząd Morawieckiego walczy z lichwą i pomija lombardy

Obniżona wartość zakupów nie wiąże się z żadnymi niedogodnościami dla sprzedających. Allegro w ramach testów nie pobierze od nich żadnych opłat za przesyłkę Smart i pokryje koszt nadania takiego zamówienia, choć nie będzie się ono wliczać w rabat programu szybkich wysyłek.

Tańczące z promocjami 26.11
Sonda
Często robisz zakupy przez internet?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze