Dobra wiadomość dla graczy. GOG.com w końcu w polskiej wersji językowej

2017-10-25 15:18
GOG.com
Autor: NB GOG.com

Platforma dla graczy GOG.com (skrót od good old games – ang. stare dobre gry) doczekała się po niemal 10 latach polskiej wersji językowej. To oznacza, że polscy gracze będą mogli korzystać z dużej bazy gier komputerowych, które są indywidualnie dobierane do użytkownika. A to nie koniec udogodnień.

Platforma cyfrowej dystrybucji gier PC (część grupy CD Projekt, polskiego championa w świecie gier komputerowych) oferuje obecnie zarówno klasyczne gry PC, jak i nowsze produkcje. Wyróżnia się na rynku brakiem zabezpieczeń DRM, co oznacza, że gry nie wymagają stałego dostępu do Internetu oraz wsparciem informatyków. Podpowiadają oni, jak przejść jakiś etap w grze, ale również oferują wsparcie techniczne. Ponadto gry są indywidualnie dobierane do graczy: zespół platformy dobiera je zgodnie z profilem użytkownika, zgodnie z jego preferencjami.
Na polskich użytkowników czeka także niespodzianka: 26. października, do godziny 13:59 będą mogli grać za darmo w Stronghold HD, A.D. 2044, Sołtys i Skaut Kwatermaster.

Zobacz także: Szlachetna Paczka łączy siły z Allegro i zaprasza do nowego sklepu online


Prawdopdobnie polska wersja językowa oznacza także więcej polskich gier w ofercie serwisu: w tym starych, kultowych odsłon Wiedźmina, Dying Light czy Shadow Warrior 2. Sukcesywnie mają być dodawane kolejne tytuły.
Również ceny dostępnych obecnie gier mogą uchodzić dla polskich fanów gamingu za atrakcyjne. Za 9.99 złotych dostępne są m.in. Broken Sword Director's Cut, Commandos Ammo Pack czy Pizza Tycoon.

Sprawdź również: Taksówkarze wprowadzają nową opłatę. Nie uwierzysz za co

Polecamy: Rośnie konkurencja dla Biedronki i Lidla? Action otwiera dyskonty w Polsce

Źródło: /dobreprogramy.pl /spidersweb.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze