LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Doskonała promocja w Lidlu! Pranie za grosze w markowym proszku

2021-06-28 13:23

W sklepach sieci Lidl dobre promocje są na porządku dziennym. Wielkie upusty rabaty mamy na wszelkie produkty spożywcze, ale też możemy upolować tańsze kosmetyki, środki czystości i artykuły chemii gospodarczej. Tym razem, do środy 30 czerwca mamy bardzo korzystną dla domowego budżetu promocje na płyny i żele oraz odplamiacze do zabrudzonych tkanin. Pranie przy użyciu produktów z najwyższej półki zrobimy za grosze

Artykuły do prania i odplamiacze do tkanin w doskonałej promocji możemy kupić we wszystkich sklepach sieci Lidl. Ceny dobrych jakościowo środków piorących są bardzo atrakcyjne.

Pranie za 36 groszy

Płyn do prania znakomitej marki Perwoll, różne rodzaje kupimy za 15,99 zł. Tyle zapłacimy za opakowanie o pojemności 2,7 l, wystarczającej do zrobienia aż 45 prań. Koszt jednego prania to zaledwie 36 groszy.

W dobrej cenie jest też żel do prania marki Persil. Dwulitrowa butelkę w promocji kupimy za 19,99 zł. Ta ilość płynu wystarcza do zrobienia 40 prań. Koszt jednego prania to tylko 50 groszy. Do środy 30.06.w Lidlu możemy zaopatrzyć się w różne rodzaje odplamiaczy do tkanin w żelu marki Vanish Oxi Action. Butelkę o pojemności 1,5 litra kupimy za 18,99 zł, do wyboru różne rodzaje.

Perwoll pranie za 36 gr

i

Autor: MAT. PRASOWE Perwoll pranie za 36 gr

Mamy również okazję kupić w promocji biodegradowalne ściereczki uniwersalne z formułą przeciwkurzową do różnych powierzchni. Prz zakupie dwóch paczek tych pachnących świeżością czy jabłkiem ściereczek, jedno opakowanie zawierające 80 sztuk, kosztuje 4,29 zł.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia
Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze