Biedronka

i

Autor: mat. prasowe Biedronka szykuje cyfrową rewolucję. Dotyczy m.in. karty „Moja Biedronka

Gigantyczne promocje w Biedronce. Nie możesz ich przegapić. Schabowy i kiełbasa za 1 zł, jajka, lody i chipsy za darmo!

2021-06-28 4:12

Ostatni poniedziałek czerwca to start nowej promocji w Biedronce. Takich okazji nie można przegapić. W sklepach dyskontu kupimy mięso i wędliny z dużymi upustami. Udka lub podudzia z kurczaka w promocji kosztują tylko 4,49 zł/kg, a kiełbasa podwawelska – 0,99 zł/100 g. Biedronka proponuje też coś dla ochłody. Wyjątkowo taniego soczystego arbuza i prawdziwy festiwal lodów. Możemy je kupić za złotówkę albo nawet dostać za darmo. Sprawdź nową promocję w dyskoncie

Jak zawsze w w Biedronce zrobimy tanie zakupy. Dzięki promocjom sporo mniej zapłacimy za mięsa, wędliny i produkty nabiałowe. Godna polecenia jest bogata oferta lodów, które pod pewnymi warunkami możemy dostać za darmo

Jajka za darmo

Z kartą Moja Biedronka, kupując dwa opakowania jajek trzecie dostaniemy za darmo. Promocją objęte są wszystkie rodzaje jajek. Ser gouda w plastrach, opakowanie 1 kg kupimy za 14,49 zł/kg. Mniej zapłacimy za ser pleśniowy Delikate: gold, green, blue - 2,99 zł ( przy zakupie 2 opakowań) i ser Camembert – 2,49 zł. Mleko Piątnica, drugie tańsze opakowanie kosztuje 50 proc. mniej. Mamy też świetną promocję na wszystkie produkty marki Nasze Smaki, drugie takie same opakowanie jest 60 proc. tańsze. A za darmo możemy dostać pasty kanapkowe, przy zakupie dwóch, trzecia jest gratis.

UWAGA! Płatne szczepienia przeciw Covid-19 w Polsce?! Rząd podał już datę

Kurczak za 4,50 zł

Udka lub podudzia świeżego kurczaka z kartą Moja Biedronka, w promocji kosztują 4,49 zł. To dobra promocja podobnie jak szynka wieprzowa bez kości za 9,49 zł/kg, mięso mielone z łopatki wieprzowej – 8,99 zł za opakowanie o wadze aż 800 g. W doskonałej cenie jest schab wieprzowy, kotlety - 8,99 zł/680 g. Koszt jednego kotleta to niewiele ponad 1 zł.

Zobacz też: Tego nie możesz przegapić! Niesamowita wyprzedaż w Pepco, ale trzeba się pośpieszyć!

Warto też kupić kiełbasę podwawelską za 0,99 zł/100 g (z kartą Moja Biedronka). Wybrane wędliny w plastrach, 250 g kupimy za 4,49 zł, jeśli kupimy dwa opakowania. Znajdziemy też promocję na ryby. Sushi Marinero w cenie 7,99 zł/230 g i sushi Toshii – 11,49 zł/400 g ( trzeba nabyć 2 opakowania).

Arbuz za grosze

Tak taniego arbuza chyba nigdzie nie kupimy. Kosztuje tylko 1, 49 zł/kg. Niedrogi jest równie soczysty ananas – 2,99 zł/kg. W promocji zapłacimy za brzoskwinie  4,49 zł/kg. Doskonałe do sałatek pomidorki papryczkowe są o połowę tańsze – 5,99 zł/500 g. Za pęczek rzodkiewek zapłacimy 0,99 zł. W dobrej cenie kupimy guacamole – jeśli weźmiemy dwa opakowania, za jedno zapłacimy 4,99 zł.

Od soboty nowe limity w sklepach, restauracji, kinach i kościołach! Obostrzenia w Polsce

Festiwal lodów

Drugie opakowanie lodów Marletto, 500 ml, kosztuje tylko 1 zł. Tyle samo zapłacimy za drugie opakowania lodów familijnych Zielona Budka 1 l. Jak kupimy 6 rożków Marletto, dwa kolejne dostaniemy za darmo. Podobnie jest w przypadku lodów marki Koral – tu jest promocja 4+4 gratis. Możemy też kupić słone przekąski. Przy zakupie dwóch dowolnych chipsów Top, trzecie mamy za darmo, a za krakersy tej marki zapłacimy tylko 1,39 zł. Dobra promocja obejmuje też kawy. MK Cafe mielona, 500 g kosztuje 12,49 zł. Rozpuszczalna kawa Nescafe Classic jest w cenie 13,99 zł/200 g, a Nescafe Crema – 14,99 zł/200 g.

Głodowe emerytury w Polsce! Bardzo zła wiadomość dla emerytów

E-Polska. Debata: Zaufanie, bezpieczeństwo, nowoczesność, czyli rozwój poprzez innowacyjne technologie
Sonda
Czy uważasz, że przez programy takie jak 500 plus czy trzynastki dla emerytów w Polsce rosną ceny?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze