Zarobki i pensje w Lidlu

i

Autor: archiwum Wynagrodzenie proacniwków w Lidlu w 2022 roku

Doskonałe promocje w Lidlu! Tani kurczak, piwo i jogurty za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-02-04 13:30

W najnowszym odcinku programu „Tańczące z promocjami” zrobiliśmy zakupy w Lidlu. W korzystnych dla domowego budżetu cenach możemy kupić całkiem sporo produktów. W promocji jest mięso za połowę ceny, wędliny, konserwy mięsne i rybne. Zdecydowanie tańsze są pomarańcze i papryka a niektóre produkty możemy dostać za darmo.

Lidl zachęca do zakupów dobrymi promocjami. W ofercie sieci mamy też wielką ilość - ponad 3 tys. produktów z obniżoną do zera stawką VAT. Nie są to wprawdzie duże sumy, ale przy takiej drożyźnie liczyć każdy grosz. Ale jak zwykle najbardziej możemy zaoszczędzić na promocjach. Za połowę ceny kupimy szynkę wieprzową – 7,59 zł/kg, w dobrej ofercie jest polski kurczak – uda lub podudzia, opakowanie XXL – 6,65 zł/kg oraz kabanosy klasyczne wieprzowe lub drobiowe- 6, 99 zł za opakowanie 500 g.

Wrócą kartki na żywność jak w PRL?-u Przerażająca prognoza ekonomisty

Wybrane wędliny w opakowaniach XXL możemy kupić do 50 proc. taniej. Pyszna kiełbasa głogowska kosztuje 8,08 zł/500 g, kindziuk – 3,39 zł/130 g, kiełbasa żywiecka – 6,65 zł/600 g czy szynka konserwowa- 3,70 zł/250 g. Warto skorzystać z promocji na wszystkie konserwy mięsne Pikok i rybne Nixe. Drugi, tańszy produkt jest tańszy o połowę. Opakowania możemy mieszać.

Lidl zachęca również do zakupu jogurtów pitnych z owsem i owocami, jak kupimy 3 butelki , czwartą dostaniemy gratis.

Rząd zwróci 300 złotych za paliwo. Banalna procedura, skorzystają miliony kierowców

Taka sama promocja dotyczy smoothie jogurtowych. Opłaca się też kupić 2 opakowania miksu klasycznego z fińskim masłem Finnu w cenie 4,95 zł/200 g. Dobrą cenę ma też ser sałatkowy z Bukowca – 2,60 zł ( cena przy zakupie 2 opakowań).

Doskonałą cenę w promocji  mają pomarańcze deserowe -  2,85zł/kg, papryka czerwona – 7,89 zł/kg i kiwi – 6,90 zł/kg ( cena z kuponem Lidl Plus). Skorzystajmy też z super promocji na piwo w butelkach ( Somersby, Desperados i Lech Free). Jak kupimy 3 butelki, 3 następne dostaniemy za darmo. Trzeba tylko aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus. Warto też skusić się na czekoladę Fin Carre: mleczną, deserową i białą. Cena przy zakupie dwóch opakowań to jedynie 1,65 zł.

Tańczące z promocjami 4.02
Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze