stacja Lotos

i

Autor: Shutterstock; Marcin Gadomski / Super Express stacja Lotos

Duda ogłasza: Mega zniżki na paliwo dla związkowców. O naszych związkowców dbamy na różne sposoby

2022-06-30 15:40

Członkowie Solidarności mogą tankować bez limitu i z większymi zniżkami. Jak poinformował na Twitterze Piotr Duda, Przewodniczący Komisji Krajowecj NSZZ „Solidarność”, już ponad 200 tysięcy związkowców ma możliwość tańszego tankowania na stacjach Lotos. – 35 gr. na paliwa zwykłe, 38 gr. na paliwa ekstra i 10 gr. na gaz, bez limitu – podaje.

Zniżki na stacjach benzynowych Lotos dla związkowców

Paliwo na stacjach benzynowych Grupy Lotos będzie tańsze. Zniżka wyniesie nie 30 gr, a 35 gr, z której będą mogli skorzystać posiadacze związkowych kart „Lotos Biznes”. 38 gr. mniej zapłacą członkowie za paliwo Dynamic, z kolei zniżka na autogaz wyniesie 10 gr. Co więcej, nie będą ich obowiązywać żadne limity, jak np. w przypadku innych klientów, którym zniżki naliczane są tylko do 150 litrów paliwa miesięcznie.

Kongres 590 - Patryk Demski, wiceprezes Tauron | Pieniądze To Nie Wszystko Extra

Piotr Duda: Mega zniżki dla członków „Solidarności”

Jak powiedział Marek Lewandowski, rzecznik przewodniczącego KK, „Solidarność” posiada liczebność i siłę, które dają dobre podstawy do tego, aby móc negocjować z partnerami biznesowymi. Ci, którzy przynależą do Związku mogą liczyć na liczne zniżki i udogodnienia.

Ci związkowcy, którzy nie posiadają elektronicznej legitymacji związkowej, powinni zwrócić się do swojej organizacji. Na chwilę obecną z karty „Lotos Biznes” korzysta już ponad 200 tys. związkowców.

Piotr Duda, przewodniczący „Solidarności” podał na Twitterze, że zniżka wyniesie 35 gr. na paliwa zwykłe, 38 gr. na paliwa ekstra, a także 10 gr. na gaz. Dodał, że związkowców nie będą obowiązywać limity.

Sonda
Jakie paliwo najczęściej tankujesz?
Najnowsze