stacja Lotos

i

Autor: Shutterstock; Marcin Gadomski / Super Express stacja Lotos

Duda ogłasza: Mega zniżki na paliwo dla związkowców. O naszych związkowców dbamy na różne sposoby

2022-06-30 15:40

Członkowie Solidarności mogą tankować bez limitu i z większymi zniżkami. Jak poinformował na Twitterze Piotr Duda, Przewodniczący Komisji Krajowecj NSZZ „Solidarność”, już ponad 200 tysięcy związkowców ma możliwość tańszego tankowania na stacjach Lotos. – 35 gr. na paliwa zwykłe, 38 gr. na paliwa ekstra i 10 gr. na gaz, bez limitu – podaje.

Zniżki na stacjach benzynowych Lotos dla związkowców

Paliwo na stacjach benzynowych Grupy Lotos będzie tańsze. Zniżka wyniesie nie 30 gr, a 35 gr, z której będą mogli skorzystać posiadacze związkowych kart „Lotos Biznes”. 38 gr. mniej zapłacą członkowie za paliwo Dynamic, z kolei zniżka na autogaz wyniesie 10 gr. Co więcej, nie będą ich obowiązywać żadne limity, jak np. w przypadku innych klientów, którym zniżki naliczane są tylko do 150 litrów paliwa miesięcznie.

Kongres 590 - Patryk Demski, wiceprezes Tauron | Pieniądze To Nie Wszystko Extra

Piotr Duda: Mega zniżki dla członków „Solidarności”

Jak powiedział Marek Lewandowski, rzecznik przewodniczącego KK, „Solidarność” posiada liczebność i siłę, które dają dobre podstawy do tego, aby móc negocjować z partnerami biznesowymi. Ci, którzy przynależą do Związku mogą liczyć na liczne zniżki i udogodnienia.

Ci związkowcy, którzy nie posiadają elektronicznej legitymacji związkowej, powinni zwrócić się do swojej organizacji. Na chwilę obecną z karty „Lotos Biznes” korzysta już ponad 200 tys. związkowców.

Piotr Duda, przewodniczący „Solidarności” podał na Twitterze, że zniżka wyniesie 35 gr. na paliwa zwykłe, 38 gr. na paliwa ekstra, a także 10 gr. na gaz. Dodał, że związkowców nie będą obowiązywać limity.

Sonda
Jakie paliwo najczęściej tankujesz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze