LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Dzień Wszystkich Świętych 2021. Wielka promocja zniczy i kwiatów w Lidlu

2021-10-19 14:08

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, najwyższa pora kupić znicze i kwiaty na groby naszych najbliższych. W sklepach trwają promocje na te artykuły. Bardzo dobrą ofertę przygotował m.in. Lidl. Produkty na cmentarze kupimy w niskich, lidlowych cenach, a dodatkowo na promocji mogą skorzystać użytkownicy aplikacji Lidl Plus.

Znicze, chryzantemy, sztuczne kwiaty to w najbliższym czasie najprawdopodobniej najchętniej kupowane produkty. Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki zbliża się wielkimi krokami, co widać już w sklepach i hipermarketach. Warto skorzystać z promocji w Lidlu, gdyż we wszystkich sklepach sieci znajdziemy szeroki wybór zniczy oraz sztucznych kwiatów.

Tysiące pracowników do zwolnienia. Wszystko przez 500 plus

Wszystkie produkty oferowane są w niskiej, atrakcyjnej cenie. Dodatkowo możemy też zyskać na specjalnej promocji dla użytkowników aplikacji Lidl Plus, która obowiązywać będzie od poniedziałku (18 października) do środy (20 października). Po aktywacji kuponu, kupując dowolne znicze za min. 49 zł, możemy odebrać kupon na 10 zł rabatu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów za min. 49 zł. Kupon można wykorzystać w dniach od 25 do 27 października.

Tańczące z promocjami 14.10.2021

W ofercie Lidl Polska znajdziemy np. zestaw 8 zniczy szklanych z wkładami parafinowymi, których czas palenia może wynieść nawet 30 godzin. Kupując cały komplet ośmiu zniczy, można zaoszczędzić 4 zł – cena jednostkowa znicza wyniesie tylko 3,49 zł / 1 szt. (zamiast 3,99 zł/ 1 szt.). Oprócz zniczy w ofercie Lidl Polska znajdziemy również sztuczne kwiaty – m.in. bukiet 18 chryzantem (14,99 zł/ 1 zestaw), pojedyncze kwiaty w różnych wzorach i kolorach (7,99 zł/ 1 szt.) czy bukiet 9 goździków (9,99 zł/ 1 zestaw).

Sonda
Czy polujesz na promocje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze