Biedronka

i

Autor: Wikipedia

Biedronka - ekspresy do kawy za darmo ! Ale trzeba się pośpieszyć

2020-11-27 6:31

Piątek to dzień wyjątkowych okazji w Biedronce. Tylko w ten dzień, kupując ekspres do kawy Delta Q otrzymasz vouchery o wartości ekspresu, do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepach sieci. Klienci Biedronki będą mogli również kupić kosmetyki oraz produkty marki własnej: GoVege i GoBio jeszcze taniej niż zwykle.

Tylko w piątek 27.11 w Biedronce dostaniesz ekspres do kawy Delta Q (z kartą Moja Biedronka) za darmo. W kasie otrzymasz vouchery o wartości ekspresu, do wykorzystania na z kolejne zakupy, na kwotę 299 zł lub 199 zł w zależności od wybranej wersji sprzętu – ze spieniaczem do mleka lub bez. Vouchery można wykorzystać od soboty 28.11.2020 r. do środy 09.12.2020 r. W ramach jednych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden voucher. W ramach akcji możemy kupić z kartą Moja Biedronka maksymalnie 2 ekspresy Delta Q.

Słodycze gratis, masło i wędliny za grosze! NOWE promocje w Biedronce od 26.11. [GALERIA]

ekspres do kawy za darmo

i

Autor: materiały prasowe ekspres do kawy za darmo

Inną atrakcyjną propozycją jest promocja 2+2, tu możemy zyskać do 50 proc. zniżki na kosmetyki popularnych marek, takich jak: Adidas, Gillette, Nivea, Palette, Syoss, Be Beauty Fa i Bell, oraz produkty marki Kraft. Posiadacze karty Moja Biedronka którzy zakupią 4 kosmetyki w ramach jednej marki, otrzymają 2 najtańsze produkty za darmo. Fani produktów vege oraz żywności ekologicznej, również znajdą coś dla siebie. W przypadku produktów marki własnej sieci Biedronka GoVege oraz GoBio zastosowany został podobny mechanizm promocji jak w grupie kosmetyków. Przy zakupie 4 produktów danej marki, 2 z nich, również najtańsze, otrzymamy za darmo.

Lidl – GIGA promocje! Filet z piersi indyka i pepsi za pół ceny, a ziemniaki jeszcze taniej [GALERIA]

Prezes PKN Orlen złożył Super Biznesowi życzenia na 10-lecie powstania
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze