Gang Bystrzaków

i

Autor: Materiały prasowe Gang Bystrzaków

Nowy gang maskotek

„Gang Bystrzaków" w Biedronce! Nowe zasady. Jak dostać pluszaki?

2022-08-29 10:08

Biedronka startuje z kolejną akcją, w której w sklepach sieci będzie można odebrać maskotki. Po wielkich sukcesach "Gangu Świeżaków" czy "Gangu Swojaków" przyszła pora na "Gang Bystrzaków". Tym razem zasady są inne, niż wcześniej. Maskotek nie będzie można też kupić. Sprawdź, jak zdobyć pluszaki w Biedronce.

"Gang Bystrzaków" w Biedronce

W poniedziałek 29.08 w sklepach sieci Biedronka startuje kolejna odsłona hitowej akcji z maskotkami. Nowa kolekcja nosi nazwę "Gang Bystrzaków". Klienci mogą odbierać maskotki w zamian za zebrane naklejki. Akcja prowadzona jest pod hasłem "Oszczędzanie to nasza misja". Bohaterami Gangu są dwa zwierzątka i jeden owoc: Pies Dźi-Pi-Es z supermocą "bliskość", Świnka Skarbonita z supermocą "cena" oraz Jabłko Newton z supermocą " jakość".

Bystrzaki

i

Autor: Materiały prasowe / gangbystrzakow.pl Bystrzaki

"Gang Bystrzaków" w Biedronce - jak zdobyć maskotki?

Zasady tegorocznej akcji są  inne od tych, które obowiązywały przy poprzednich Gangach. Naklejki zdobywa się za uzyskane oszczędności w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela. W ramach jednej transakcji obejmującej wybrane produkty w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela, za każde oszczędzone 6 zł  możesz dostać jedną naklejkę. Zaoszczędzone kwoty w związku z zakupem w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela objęte jednym paragonem fiskalnym lub jedną fakturą VAT sumują się. Naklejki należy zbierać na oryginalnej karcie kolekcjonerskiej.  Za jedną transakcję można otrzymać maksymalnie 50 naklejek.

Zobacz też: Stopy procentowe znowu w górę? Ważne informacje od szefa NBP

Dodatkowo prowadzona jest cotygodniowa akcja Wirtualny Portfel. Co tydzień możesz wybierać z nowej oferty, a część zapłaconej przez kwoty zostaje zapisana automatycznie w twoim Wirtualnym Portfelu powiązanym z kartą Moja Biedronka. Środki zapisane w Wirtualnym Portfelu możesz wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków

Tańczące z Promocjami 25.08.22

Gang Bystrzaków w Biedronce - do kiedy można odebrać pluszaki?

Maskotki i książki będzie można odbierać od 26 września do 3 grudnia br. W tym roku - w przeciwieństwie do lat poprzednich - nie ma możliwości zakupu maskotek. Można je odebrać tylko po uzbieraniu wymaganej liczby naklejek. Produkty biorące udział w akcji Tygodniowych Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela wskazane są w gazetce Biedronka, na stronie internetowej gangbystrzakow.pl oraz w aplikacji Biedronka.

Sonda
Jesteś zainteresowany akcją Gang Bystrzaków?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze