Lidl & Biedronka

i

Autor: Shutterstock Lidl & Biedronka

Gdzie jest taniej?

Giga promocje na masło w Lidlu i w Biedronce! Gdzie kupimy taniej?

2023-03-11 10:02

Sobota 11 marca to ostatni dzień, w którym możemy skorzystać z promocji na masło. Doskonałe oferty na ten dzień przygotowały dwie najbardziej popularne wśród klientów sieci – Biedronka i Lidl. Sprawdź, gdzie masło kupisz taniej.

Promocja na masło jest jedną z najbardziej oczekiwanych przez klientów. Cena tego popularnego produkty osiągała już niebotyczny poziom nawet 10 zł, dlatego chętnie polujemy na okazje. Tylko w sobotę 11 marca możemy w doskonałych promocjach kupić masło w Lidlu i w Biedronce.

Promocja w Biedronce – ile zapłacimy za masło?

W sklepach dyskontu możemy kupić masło extra Mleczna Dolina w cenie 3,95 zł za opakowanie 200 g. Co trzeba zrobić, żeby tyle zapłacić? Musimy mieć kartę Moja Biedronka lub aplikację Biedronka i kupić 3 opakowania. Limit dzienny na kartę Moja Biedronka to 6 opakowań. Cena regularna masła – 5,76 zł za opakowanie. Tylko w sobotę 11 marca dużo taniej kupimy też ser żółty Rycki Edam w plastrach, 135 w cenie 2,88 zł za opakowanie. Taka promocja obowiązuje z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka przy zakupie 2 opakowań.

Promocja na masło w Lidlu

Lidl nie pozostaje w tyle i również kusi promocją na masło extra, osełka Mlekovita. Opakowanie o wadze 500 g kosztuje 9,49 zł. To połowa regularnej ceny, która wynosi 18,99 zł. Dodatkowo  w Lidlu możemy skorzystać z promocji 1+1 gratis na ręczniki papierowe dwuwarstwowe Floralys, 2 rolki w opakowaniu. Aby dostać je za darmo musimy skorzystać z kuponu w aplikacji Lidl Plus.

Masła z Biedronki i Lidla

i

Autor: Materiały prasowe
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Tańczące z promocjami 07.03.2023
Najnowsze