Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka

WIELKIE promocje w Biedronce. Masło za grosze, kiełbasa za 1 zł, sery i słodkości za darmo! [GALERIA]

2021-02-01 6:32

Luty zaczynamy nową promocja w Biedronce. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie i dzięki temu zaoszczędzi pieniądze w domowej kasie. W atrakcyjnych cenie kupimy masło, kiełbasę, mięso mielone czy sery. Tańsze są czekolady i batony, a trzeci kosmetyk Nivea dostaniemy za darmo. Sprawdź, co jeszcze warto kupić w Biedronce

Poniedziałek 1.02. to początek najnowszej promocji w Biedronce. Jednym z hitów jest masło polskie Mleczna Dolina, w cenie 2,75 zł jeśli kupimy 3 kostki i mamy kartę Moja Biedronka. Również z kartą zaoszczędzimy na herbatach Remsey, drugie opakowanie jest 50 proc. tańsze. Już bez karty za czekoladę Magnetic z całymi orzechami laskowymi, zapłacimy tylko 2,49 zł, ale trzeba kupić 3 sztuki, możemy je mieszać. Czekolady Wedla i niektóre batony, np. Pawełek, Snikers czy Lion dostaniemy za darmo, jeśli kupimy 3 sztuki, czwartą mamy gratis.

NIE PRZEGAP! Od 1 lutego nowy wniosek o 500+

W promocji mamy też mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny – 5,49 zł za 500 g i kiełbasę podwawelską – 0,99 zł/100 g ( ale z kartą Moja Biedronka). Z nabiału warto kupić sery. Tu mamy promocję 2+1 gratis. Cena z kartą Moja Biedronka sera żółtego Edamskiego to jedynie 2,26 zł za 250 g, a mozzarelli w kulce – 1,63 zł. W dobrej cenie – 3,69 zł jest czterokilogramowe opakowanie polskiej cebuli oraz pyszne owoce: mandarynki 3,99 zł/ kg i kiwi – 0,69 zł/100 g. Możemy też zaoszczędzić na makaronach, drugie opakowanie kosztuje połowę taniej. Do Biedronki warto też pójść za zakupy kosmetyków, tu też znajdziemy wiele promocji. Jeśli kupimy dwa opakowania produktów Nivea, trzecie dostaniemy za darmo. Możemy je dowolnie mieszać.

Zakupy Polaków. Na co wydajemy pieniądze w sieci? Możesz się zdziwić!

To nie wszystko - codziennie możemy zyskać nawet 15 zł na kolejne zakupy. Jeśli wydamy 99 zł na kartę Moja Biedronka w kasie dostaniemy voucher w tej wysokości, zakupy za 69 zł - to voucher 5 zł. Vouchery możemy wykorzystać na zakupy w dwóch kolejnych dni handlowych.

Zobacz w galerii co warto kupić w Biedronce

Restauracja zamieniona w...studio telewizyjne. To sposób na lockdown!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze