Jarosław Kaczyński. Konwencja programowa PiS

i

Autor: pisorgpl/TWITTER Jarosław Kaczyński. Konwencja programowa PiS

Wieczorny Express

Kaczyński podsłuchuje wszystkich? Gośćmi programu Maciej Kawecki, Andrzej Rozenek i Witold Tumanowicz

2023-05-31 16:37

W programie Super Expressu "Wieczorny Express" Hubert Biskupski będzie gościł Macieja Kaweckiego, doktora nauk prawnych i prezesa Instytutu Lema, Andrzeja Rozenka, posła Lewicy Demokratycznej, oraz Wiktora Tumanowicza z Konfederacji i Ruchu Narodowego. Tematem rozmowy będzie m.in. system edukacji w Polsce, nowoczesna inteligencja, nowoczesne technologie - w tym kwestie ich wykorzystania przy podsłuchach i Pegasusie.

Wieczorny Express. Gośćmi prof. Witold Orłowski, Rafał Ziemkiewicz, Jakub Dymek

31 maja o godzinie 18:00 wystartuje Wieczorny Express, program publicystyczny Super Expressu, w którym pojawiać będą się goście ze świata polskiej polityki, eksperci, ekonomiści i naukowcy. W dzisiejszym wydaniu, które można śledzić na stronie i w social media Super Epxressu gośćmi Huberta Biskuspkiego będą dokotr nauk prawnych, nauczyciel akademicki, dziennikarz technologiczny, prezes Instytutu Lema i prorektor ds. Innowacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie Maciej Kawecki, a także poseł Lewicy Demokratycznej Rozenek i Witold Tumanowicz z Konfederacji i Ruchu Narodowego.

Tematami rozmowy będą ocena polskiego szkolnictwa i pracy ministra Czarnka, sztuczna inteligencja i jej przyszłość, o tym jak nowoczesne technologie są wykorzystane przez państwo i wielkie koncerny, podsłuchy, bezpieczeństwo TikToka, a także system Pegasus.

Transmisja startuje 31 maja o 18:00 i można oglądać ją poniżej:

Sonda
Czy sztuczna inteligencja jest groźna?
Najnowsze