Koniec akcji w Biedronce. Fajniaka odbierzesz tylko do 5 grudnia!

2020-12-03 14:33 BL
fajniaki
Autor: mp

To już ostatni moment. Wielka akcja Biedronki Gang Fajniaków dobiega końca. Maskotki można odebrać we wszystkich sklepach sieci tylko do 5.12 lub do wyczerpania się zapasów. Trzeba się pośpieszyć.

Gang Fajniaków to kolejna hitowa akcja Biedronki. W jej ramach do 21 listopada można było zbierać naklejki za zakupy. W ramach promocji można otrzymać jedną z 10 maskotek: Chmurkę Celinkę, Słońce Sonię, Kroplę Ksenię, Drzewo Dobromira, Fokę Franię, Jarzębinę Julkę, Pieska Piotrusia, Dęba Dyzia, Ważkę Wiolę i Smoga Stefka.Fajniaki można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek. Przy 40 naklejkach, fajniaka mogliśmy kupić za 19,99 zł. Maskotka bez naklejek kosztowała 39,99 zł. Książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń” można kupić za 9,99 zł lub dostać po zebraniu 15 naklejek.

Gang Fajniaków zadba o drzewo, pod którym mógł wypoczywać Bolesław Chrobry

Jedną naklejka można było dostać za każde wydane w sklepie 50 zł. Dodatkowe naklejki przysługiwały, jeśli kupiliśmy polską żywność, owoce lub warzywa. Ekstra naklejka przysługiwała też za okazanie karty Moja Biedronka.Jak przypomina Biedronka - naklejki można wymienić we wszystkich sklepach na maskotki do 5 grudnia, lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka - MEGA promocje od 3.12. Jabłka za pół ceny, tanie mięso i sery, świąteczne słodycze za darmo! [GALERIA]

Skok na fajniaki
Najnowsze