Koniec M jak Miłość, Barw szczęścia, Na dobre i na złe

i

Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan, Krzysztof Kiersznowski, Teresa Lipowska, Ilona Ostrowska

Koniec M jak Miłość, Barw szczęścia, Na dobre i na złe. Co dalej z aktorami? Co tracą?

2021-06-13 6:16

Barbara Kurdej-Szatan czyli Agnieszka z "M jak Miłość", Krzysztof Kiersznowski czyli Stefan z "Barw Szczęścia", Ilona Ostrowska czyli Karina z "Na dobre i na złe", czy też Teresa Lipowska jako Barbara Mostowiak z "M jak Miłość". Te i wiele innych gwiazd żegna się ze swoimi produkcjami. Niektóre aktorki i aktorzy wrócą w nowych sezonach "M jak Miłość" lub "Barw szczęścia". Inni zawitają w nowych produkcjach lub... robią sobie przerwę. Zobacz, jaki los scenarzyści i producenci zgotowali gwiazdom "Na dobre i na złe", "M jak Miłość" i "Barw szczęścia".

Seriale po wakacjach

Fani żegnają "M jak Miłość", "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia". Jest to jednak pożegnanie tylko tymczasowe. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych seriali, tak i te powrócą po wakacjach. Widzowie "M jak Miłość", "Barw szczęścia" bądź "Na dobre i na złe" ponownie zasiądą przed telewizorami i będą oglądać swoich ulubionych aktorów i swoje ulubione postaci. Fani uwielbiają przecież Barbarę Mostowiak i jej wnuków, których odgrywają bracia Mroczkowie, Lilkę, Kasię Górkę i Stefana z "Barw Szczęścia" czy też Katarzynę Smudę i Michała Wilczewskiego z "Na dobre i na złe". Aktorzy stojący za serialowymi bohaterami także robię sobie wakacje od seriali, nie zawsze jednak oznacza to, że nie pracują... i że wrócą. Sprawdzamy, czy gwiazdy "Barw szczęścia", "M jak Miłość" i "Na dobre i na złe" tracą oraz czy zobaczymy ich dalej w ulubionych serialach.

ZOBACZ: Potężna waloryzacja emerytur! Dodatkowe 46 tysięcy złotych dla emerytów

TO ICH KONIEC W BARWACH SZCZĘŚCIA, NA DOBRE I NA ZŁE, M JAK MIŁOŚĆ - ZOBACZ W GALERII PONIŻEJ

W przypadku "M jak Miłość" znane są tylko gaże najpopularniejszych gwiazd, jednak i te uległy znacznym obniżkom. Dla przykładu Teresa Lipowska, serialowa Barbara Mostowiak, kiedyś za dzień zarabiała 4,5 tys. złotych, a dziś 3 tys. złotych. Kasia Cichopek kiedyś dostawała 3 tys. złotych, teraz 2 tys. złotych. Co z taką Barbarą Kurdej-Szatan? Jej stawki także mogły ulec zmianie, jednak jak pisaliśmy jeszcze w 2018 roku, grając w produkcji "W rytmie serca" zarabiała ok. 9 tys. złotych za dzień zdjęciowy, podczas gdy jej koledzy z planu 7 tys. złotych (Małgorzata Foremniak) lub 5 tys. złotych.

UWAGA emerycie! Oto Waloryzacja emerytur 2022. Tyle pieniędzy dostaną seniorzy [TABELA]

Znikają z serialu... co robią?

Chociaż są to duże pieniądze i pozwalają mieć pełen portfel, to i gwiazdy żyją pełnią życia. Co więc robić, gdy nie gra się w "M jak Miłość", "Na dobre i na złe" oraz "Barwach szczęścia"? Część aktorów wypocznie za odłożone pieniądze, część zaangażuje w kolejną pracę, jak chociażby reklamy. To na nich gwiazdy zarabiają prawdziwe pieniądze. Stawki? 50 tys. złotych zarobiła dla przykładu Barbara Kurdej-Szatan, która polecała szczoteczki do zębów, zegarki, książkę i gry. Szczoteczkę reklamowała także Joanna Koroniewska, a dodatkowo polecała fanom zabawki, kosmetyki i suplementy diety. Łącznie dało jej to 40 tys. złotych!

ZOBACZ: Znamy stawki za abonament RTV w 2022 roku. KRRiT podjęła decyzję

Po wakacjach gwiazdy wrócą do swoich zajęć, jednak nie wszystkie. Powody są różne. Na przykład Ilona Ostrowska. Nieoficjalnie mówi się, że aktorka musiała zrezygnować z roli w „Na dobre i na złe” ze względu na powrót „Rancza” w którym gra Lucy. Telewizja Polska stara się bowiem, by jedna gwiazda nie grała w jednym czasie w dwóch ważnych produkcjach spółki.

SPRAWDŹ: Mamy dokumenty Wałęsy. Wielki dom, MILIONY na koncie i nie tylko [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy luzowanie obostrzeń powinno następować szybciej?
E-Polska. Debata: Cyfrowe narzędzia nowoczesnego państwa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany